Як поліпшити зір в домашніх умовах.

Дуже багато фактів можуть вплинути на погіршення зору. Нині найпоширенішим є постійна робота перед монітором комп'ютера. Як показують опитування, проведені в інтернеті, більше 40% людей проводять за монітором більше 5 годин на день. Однак не тільки це впливає на здоров'я наших очей. Це також можуть бути інфекційні захворювання і загальний стан організму. В домашніх умовах можна постаратися поліпшити зір за допомогою вправ і інших способів.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, ганчірочки, програма EyesKeeper
Інструкція
1
В першу чергу зверніть увагу на ваше харчування. Воно впливає не тільки на шлунок і на ваш вагу. Очі також страждають, якщо їм не вистачає певних вітамінів. Всі ми з дитинства знаємо, що морквина корисна для зору. Скільки разів мама підсовувала вам цей овоч, піклуючись про ваших очах? Однак не тільки морквина здатна приносити користь зору. Додайте в раціон томати, насіння соняшнику, зелень - ці продукти також благодійно вплинуть.
2
Додайте в свій раціон також продукти, що містять вітамін С, для підвищення тонусу очного м'яза. Наприклад, квашену капусту, яблука, цибулю, журавлину, чорницю, чорну смородину, аґрус і цитрусові. Від луснули судин очей допоможе вітамін В2, що міститься, наприклад, в зелені листової, рисі, дріжджах.
3
Робіть будинки компреси для очей. Візьміть два шматочки тканини. Один змочіть в дуже гарячій воді, інший - в крижаній. На дві хвилини прикладіть до очей гарячий компрес, потім на одну хвилину - крижаний. Витріть очі. Такий компрес дуже добре зніме з очей напругу і втому.
4
Регулярно робіть зарядку для очей. Існують декілька простих вправ, які можна виконувати навіть на робочому місці. Одне з них - водите очима з кутка в куток (лівий верхній-правий верхній-лівий нижній-правий нижній). Хвилина такого вправи розслабляє м'язи очей. Встановіть на свій комп'ютер програму «EyesKeeper» (http://www.gi.ru/programms/eyeskeeper/). Її завдання полягає в тому, щоб вчасно нагадати вам про настання часу дати очам відпочити і як потрібно відновити функціональні здібності окологлазних м'язів.
5
Пам'ятайте, що ніхто крім вас не знає краще свій організм, а значить і найбільшу допомогу йому можете принести тільки ви самі. Дбайте про свої очі, і вони служитимуть вам довго і вірно. Адже зір - це найбільший дар, який необхідно зберігати.
Корисна порада
Пошукайте в інтернеті вправи для очей, приділяйте своєму зору по кілька хвилин на день. Придбайте таблицю перевірки зору. Так ви зможете самостійно стежити за поліпшенням або погіршенням стану очей.