Як прибрати зайві сантиметри в талії. Як позбутися від мух.

Тонка талія - ознака молодості і стрункості. Але якщо прес зник за шаром жиру і від колись плоского животика не залишилося й сліду, доводиться терміново поправляти фігуру, щоб позбутися зайвих сантиметрів. Розвиваючи м'язи черевного преса, ви дуже скоро станете пишатися своєю талією. Головне в цій справі - не лінуватися.
Інструкція
1
Виконуйте спеціальні вправи для області живота, зміцнюють м'язи і формують красивий прес: - Лежачи на спині, одну руку покладіть під голову, іншу - на живіт. Ноги злегка зігніть в колінах, з'єднавши їх разом. Інтенсивно піднімайте верхню частину тіла, по черзі з'єднуючи лікті з колінами. Робіть по п'ять разів на кожну сторону, поступово збільшуючи число повторів до тридцяти. Такі скручування прибирають зайві сантиметри в талії, роблять її тонше; - Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, відірвіть шкарпетки від статі, руки заведіть за голову. На видиху злегка піднімайте верхню частину тулуба, напружуючи м'язи живота і лише трохи відриваючи від підлоги лопатки. На вдиху повертайтеся у вихідне положення. Виконуйте по двадцять повторів; - Лежачи на спині, помістіть руки під сідниці, на видиху піднімайте прямі ноги вгору, на вдиху опускайте. Починайте з двадцяти разів, поступово доведіть до п'ятдесяти повторів; - Лежачи на боку, витягніть руки так, щоб тіло нагадувало пряму лінію, піднімайте одночасно тулуб і ноги, напружуючи прес. Зробіть двадцять повторів; - Стоячи підніміть руки вгору, нахиляйтеся по двадцять разів на кожну сторону.Виполняйте такі вправи мінімум три рази на тиждень. Під час тренування тримаєте м'язи живота в в напрузі, але без фанатизму, щоб не спровокувати появу грижі.
2
Регулярно робіть «невидиму» гімнастику. Будь-коли, вдома чи на роботі, ви можете втягувати і розслабляти м'язи живота. На видиху утримуйте м'яза в напрузі протягом трьох секунд. Чим частіше ви будете робити таку вправу, тим швидше приберете з талії зайві сантиметри .
3
Займіться будь-яким видом спорту. Вибір величезний: біг, аеробіка, спортивні танці, шейпінг і багато іншого. Придбати тонку талію допомагає калланетика - вправи хоч і досить складні, але дуже ефективні. Якщо є можливість, плавайте в басейні, так як плавання зміцнює м'язи живота. Придбайте обруч з масажними насадками, крутите під час перегляду телевізора. Невеликий мінус - можуть з'явитися синяки.
4
Робіть самомасаж області живота, розтирання масажною рукавичкою, втирайте в шкіру будь подтягивающий крем або лосьйон для тіла. Ці заходи хороші як допоміжні засоби - масаж сприяє кращій циркуляції крові, «розбиває» жирові відкладення в області талії. Шкіра стане більш пружною і підтягнутою, а талія - більш тонкою.
Корисна порада
Дуже важливий ваш внутрішній настрій. Навчіться отримувати задоволення від занять і тоді ви обов'язково досягнете поставленої мети; Одними тільки фізичними вправами без коригування харчування прибрати з талії зайві сантиметри досить складно. Обмежте жирне і печене, не ігноруйте овочі і фрукти, пийте чисту воду - незабаром ваша талія стане набагато тонше.
Тонка талія - ознака стрункості, краси, молодості. Але не всі дівчата можуть похвалитися плоским животом. Як прибрати зайві сантиметри з талії? У цій справі головне - не лінуватися.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно правильно харчуватися. У день має бути не менше шести прийомів їжі, але кількість з'їденої їжі за раз повинно бути не більшим. У щоденний раціон включайте сир, морепродукти, їжу, що містить білки. Адже на засвоєння їх організм витрачає дуже багато калорій. Налягайте на овочі та фрукти. Найбільше сприяє схудненню грейпфрут. З кожним прийомом їжі з'їдайте половину плода. Вживайте по можливості більше рідини. Вода в чистому вигляді не тільки допоможе схуднути, але і надасть сприятливий вплив на організм в цілому. З напоїв віддавайте перевагу зеленому чаю і мінеральної воді без газу.
2
Крім усього іншого, для створення плоского животика просто необхідні фізичні вправи. Без них помітного ефекту не буде. Для досягнення мети щодня виконуйте вправи на прес в середньому 20-50 разів. Поступово можна трохи збільшувати навантаження. Перед заняттями фахівці рекомендують крутити обруч. Завдяки цьому м'язи підготовляються до важкої навантаженні. Крім того, це значно підсилює кровообіг, в шкірі і м'язах поліпшується обмін речовин.
3
Є ще одне дуже проста вправа, яке можна робити будь-де, в тому числі навіть і за столом під час прийому їжі. Це втягування живота. Через кілька тижнів регулярних занять живіт стане плоским.
4
Одержанню красивого підтягнутого живота сприяє і масаж. Спробуйте самі масажувати область. При цьому рекомендується використовувати різні ефірні масла. Для кращого ефекту можна придбати вібромасажер.
5
Можна вдатися і до коригувальних гелям і кремам. Протягом місяця можна зробити пару очисних клізм. В результаті виведуться шлаки з організму, кишечник очиститься, обсяг живота значно зменшиться.