Як провести урок у вчителів.

В школах все частіше практикується самоврядування. Побачити вчителів за партою, викликати їх до дошки, строго спитати домашнє завдання - задоволення з рідкісних. Але і готуватися до уроку для вчителів необхідно дуже ретельно. Обов'язково слід продумати найдрібніші деталі уроку, інакше можна потрапити в халепу.
Вам знадобиться
  • фільми, картки для ігор, призи для вчителів, журнал
Інструкція
1
За кілька днів до планованого уроку для вчителів необхідно видати їм завдання додому, щоб вони встигли підготуватися.
2
Вчителів мало чим здивуєш. Зрозуміло, що проведення класичного уроку не залишить яскравого враження в душі викладача. Тут потрібно проявити винахідливість, наприклад, якщо вчителі займаються біологією, то можна провести веселу гру з картками. Картки, на яких написані назви рослин або намальовані представники тваринного світу, потрібно роздати вчителям і запропонувати їм за п'ять хвилин представити те, що намальовано. Вони повинні один з одним познайомитися, розповісти про звички і характер обігрується жителя флори і фауни. Дана гра розкріпачить серйозних педагогів та дозволить їм показати свою ерудованість та артистичні здібності.
3
На уроці слід розповісти про маловідомі факти, касаемо профілю предмета. Для цього потрібно поритися в бібліотеці, переглянути електронні каталоги в інтернеті, прочитати тематичні журнали тощо. Урок пройде більш динамічно, якщо додати мультимедійні програми. Це можуть бути документальні фільми або аудіозаписи.
4
Для вчителів можна розробити спеціальний шкільний журнал, в який будуть виставлені позначки. Оцінку викладач отримає за виконане домашнє завдання, за активну участь в навчальному процесі, за правильну відповідь у дошки.
5
Оскільки уроки для вчителів проходять всього лише один день в навчальному році, викладачів не додадуть особливого значення отриманим оцінками. Тому слід провести стимулюючу акцію: вчителі наприкінці навчального дня зможуть обміняти отримані позначки на привабливі призи. Над подарунками варто подумати - непотрібні дрібнички ентузіазму викладачам не додадуть.