Як садити крес-салат.

Кресс-салат люблять в Європі за гострий смак, що надає стравам особливу пікантність. На Сході його прийнято бланшувати, в Китаї його подають з цукром. Буває крес-салат трьох видів: кучерявий, цельнолістний, посівної. Вони відрізняються за формою листя, кольором (від світлого до темного), смаку, але всі однаково корисні.
Інструкція
1
Вирощувати крес-салат можна протягом усього року. Взимку і ранньою весною його можна отримати, вирощуючи в кімнаті. Для цього нуджо насіння густо посіяти в неглибокій ємності, злегка присипавши землею.
2
Поливати рекомендується не дуже рясно, через день. Перший урожай можна зрізати ножицями через два тижні. У міру зрізання насіння потрібно підсівати. Можна висівати насіння і на вологу марлю - так набагато простіше отримати проростки. Саме вони вважаються найбільш корисними та біологічно активними.
3
Уже в квітні насіння крес-салату можна висівати у відкритий грунт. Глибина загортання насіння - близько сантиметра. Сійте насіння рядами, роблячи міжряддя в двадцять-тридцять сантиметрів.
4
Поливайте рясно і часто, інакше швидко з'явиться Квітконосне стрілка, а листя загрубіють і стануть дрібними. Кращий урожай крес-салату можна отримати в серпні-вересні.
5
Кресс-салат добре садити по сусідству з морквою, редькою, редискою і салатом. Не любить він рости поряд з буряком.
6
Кресс-салат смачний і корисний, містить велику кількість антиоксидантів, мінеральних речовин і вітамінів, що благотворно діє на організм в цілому. Використовують крес-салат також для лікування деяких захворювань.