Як провести екскурсію по музею.

Музеїв багато, і всі вони різні. Далеко не завжди людина зможе зрозуміти без екскурсовода, яку історію несе в собі той чи цей експонат. Допомогти відвідувачам музею в такому випадку може хороший гід. Його завдання - не тільки розповісти слухачам про представлену в музеї експозиції, а й зацікавити їх. Зробити так, щоб люди захотіли привести своїх друзів, щоб поділитися з ними цікавими фактами, про які вони дізналися завдяки вашої розповіді.
Інструкція
1
Перш ніж брати групу або одного відвідувача, підготуйтеся до проведення екскурсії. Недостатньо просто пройтися по поверхах будівлі і подивитися, що представлено в експозиціях. Почитайте джерела, дізнайтеся історію кожного експоната. Це необхідно для того, щоб виявити, про що найважливіше розповісти відвідувачам. Складіть приблизний текст свого оповідання, запишіть його на аркуші паперу або надрукуйте на комп'ютері.
2
Коли ваша індивідуальна екскурсія буде готова, пройдіться ще раз по музею , уявіть, що ви вже ведете групу і розповідаєте людям вашу історію. Не обов'язково зупинятися біля кожного експоната або картини. Розкажіть найцікавіші історії. Послухайте самі себе і уявіть, що це ви прийшли в музей. Чи цікаво вам слухати?
3
Коли справа дійде до справжньої екскурсії, постарайтеся дізнатися заздалегідь, з якою групою вам належить працювати. Якщо це діти або підлітки - розповідь може бути менш офіційним. А й зацікавити таку аудиторію складніше. Оскільки найчастіше діти приходять до музеїв з ініціативи батьків або вчителів. З дорослими людьми простіше, так як вони цілеспрямовано йшли в музей почути вашу історію.
4
Обов'язково привітайтеся з групою, представтесь. Підказуйте відвідувачам, як пройти в той чи інший зал. Під час екскурсії будьте готові до запитань про всі експонати, так як ви здивуєтеся, на які дрібниці може звернути увагу любитель мистецтва. По закінченні екскурсії подякуйте ваших слухачів і запросіть їх в ваш музей на інші виставки. Головне в роботі екскурсовода - доброзичливість та вміння зацікавити відвідувачів.
Корисна порада
Пам'ятайте, що ви господар в цьому "будинку" і зустрічаєте гостей. Будьте уважні до своїх відвідувачам, і вони дадуть відповідь вам взаємним увагою і повагою.