Як прибрати складки живота.

Гладкий, підтягнутий животик - мрія кожної жінки. На жаль, не завжди вдається досягти ідеальної форми і позбутися від негарних відкладень, спотворюють весь силует. Для того щоб прибрати складки живота доводиться чимало попрацювати.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до рішучих заходів і починати боротьбу за плоский живіт, необхідно розібратися в причинах що з'явилися дефектів. Справа в тому, що потворні складки на животі можуть мати різне походження. Це можуть бути жирові відкладення, викликані переїданням, отвисшие м'язи преса або розтягнута після пологів шкіра. В кожному випадку способи вирішення проблеми будуть різними.
2
Якщо складки на животі викликані надмірними жировими відкладеннями, необхідно починати з розробки правильного харчування та гімнастичних вправ. Дуже важливо пам'ятати, що жорсткі короткострокові дієти не дадуть бажаного ефекту. Звичайно, жир в області талії і живота йде швидше, ніж на інших частинах тіла, але після короткої жорсткої дієти, він так само швидко і відновиться. Тому необхідно тривалий збалансоване харчування без надмірних обмежень або зловживань.
3
Абсолютно необхідною умовою гладкого плоского живота є регулярні вправи. Без тренування ослаблені м'язи черевної стінки починають відвисати і створюють неприємне враження жирових складок навіть тоді, коли жирового прошарку в дійсності практично немає. У разі ж хоча б легкої повноти картина виходить зовсім непривабливою. Тому міцний прес - краща профілактика появи складок на животі.
4
Хороший ефект для усунення складок живота дає вакуумний масаж. Він може робитися як професійно в косметичному кабінеті, так і самостійно в домашніх умовах. У другому випадку вам знадобиться спеціальна гумова вакуумна банку для масажу, яку можна купити в аптеці. Важливо пам'ятати, що живіт - зона дуже чутлива і впливати на неї слід обережно. Краще попередньо взяти кілька сеансів масажу у професійного масажиста, щоб зрозуміти, як правильно діяти.
На жаль, схуднути - ще не означає знайти бажані форми. Багатьом дівчатам, сбросившим пристойну кількість кілограмів, як і раніше не подобається своя фігура. Деякі зони так і залишилися далекими від досконалості. І найбільш проблемною ділянкою найчастіше буває живіт. Ненависна складка жиру ніяк не хоче зникати. Втім, позбутися її можна; терпіння і труд, як відомо, допомагають в будь-якій ситуації.
Вам знадобиться
  • Терпіння і завзятість.
Інструкція
1
Щоб прибрати жирову складку з талії, потрібно зміцнити м'язи живота. Як правило, всі вправи на прес, робляться в положення лежачи.
2
1. Лежачи на спині, затисніть подушку або книгу між ступнями. Руки зігніть в ліктях і покладіть під голову. Ноги підтягуйте до живота, згинаючи в колінах, як при їзді на велосипеді.
3
2. Ляжте на спину. Руки з книгами тримаєте над головою і переміщайте корпус з положення лежачи, в положення сидячи. Нахиляйтеся, поки не торкнетеся книгами пальців ніг.
4
3. Сядьте на підлогу і злегка зігніть ноги в колінах; руки тримаєте витягнутими перед собою. З положення сидячи переміщайтеся вперед, використовуючи тільки м'язи сідниць, не відриваючи п'ять від підлоги.
5
4. Початкове положення - лежачи. Ноги трохи зігніть в колінах і злегка розставте. Руки покладіть на потилицю і повільно переходите з положення лежачи в положення сидячи.
6
5. Лежачи на спині, затисніть між ступнями книгу. Руки розведіть в сторони. Ноги піднімайте і відводите в сторону доти, поки книжкою не торкнетеся пальців спочатку лівою, а потім правої руки.
7
6. Ляжте на спину, руки покладіть вздовж тулуба. Обома ногами пишіть в повітрі числа від одного, до дев'яти.
8
Всі вправи краще робити по п'ять разів, в три підходи. Для посилення ефекту, можна скористатися зігріваючим поясом або целофановою плівкою. Тоді результату ви досягнете швидше.
9
Щоденне виконання вправ допоможе прибрати жирову складку з живота. Головне, не переставати займатися.
Зверніть увагу
Вправи на прес потрібно чергувати з вправами для спини.
Корисна порада
Щоденний масаж допоможе зробити талію красивою.