Як ставити собі гірчичники.

Гірчичники є незамінним засобом боротьби з болісним кашлем, артритами та іншими болями різної етіології. В даний час сильнодіючими вважаються гірчичні пакетики, а й звичайні смужки з тонким шаром гірчиці не залишаються забутими, адже вони оптимально підходять людям з чутливою шкірою. Ставити гірчичники самому собі легко на груди, а щоб поставити їх на спину потрібно постаратися або попросити допомоги у рідних.
Вам знадобиться
  • -горчічнікі
  • -тарелка з водою
  • -целлофан
  • -одеяло
Інструкція
1
Купіть в аптеці гірчичники. Зверніть увагу на форму випуску, дітям не можна ставити гірчичні пакети, а от якщо ви берете собі і у вас немає проблем зі шкірою, вони вам повинні підійти. Відмінності між ними майже немає, тільки в пакетах більше гірчиці, тому і прогріває ефект краще.
2
Опустіть гірчичник в тарілочку з теплою водою і прикладіть його до хворого місця. Якщо ви кашляєте, робіть компрес на грудях або спині. Намагайтеся прикладати гірчичник трохи правіше, так як зліва знаходиться серце і сильний прогрів в цьому місці небажаний.
3
Прикладіть зверху гірчичників целофанову плівку і сховайтеся ковдрою. Тримати потрібно близько 15 хвилин, але якщо терпіти ви більше не можете, зніміть компрес по закінченню 5-10 хвилин. Менший час впливу вважається неефективним, і ви тільки даремно витратите час, обов'язково потерпіть хоча б маленько.
4
Зніміть гірчичники і протріть шкіру вологою ганчірочкою. Якщо ви відчуваєте сильне печіння, нанесіть на шкіру трохи живильного крему, бажано з ромашкою або іншими заспокійливими травами.
Корисна порада
Не робіть дратівливі компреси, якщо у вас є на шкірі подряпини, прищики або алергічна реакція. Ви тільки погіршить проблеми з шкірою.
Гірчичники використовують при простудних захворюваннях, ревматичних та деяких інших. При сильному кашлі гірчичники ставляться на спину і груди, при ревматичних болях - на те місце, де болить. Їх можна використовувати як допоміжний засіб до основного лікування, як дорослим, так і дітям, протипоказань до застосування немає. Гірчичники краще ставити лежачи, а найзручніше, якщо вам хтось допоможе.
Інструкція
1
Підготуйте глибоку тарілку з теплою водою.
2
Пакет з гірчичниками розкрийте.
3
Гірчичники намочіть у воді і прикладіть туди, де болить.
4
Зверху накрийте целофаном і рушником. Це посилить зігріваючий ефект.
5
Потримайте компрес близько 15 хвилин. Якщо сильно пече, то зніміть гірчичники трохи раніше. Дітям час потрібно скоротити до 5-7 хвилин.
6
Зніміть їх і протріть шкіру ганчірочкою, змоченою в теплій воді.
7
В тому випадку, якщо з'явилося сильне почервоніння, обробіть шкіру зволожуючим кремом.
8
Ставити гірчичники бажано три рази на день.
Зверніть увагу
Від того, як ви поставите компрес або гірчичники в чому залежить ефективність лікування. Гірчичники, які продаються в аптеках, являють собою шматки щільної проклеєного паперу, на яку нанесений знежирений порошок сухої гірчиці. Розповідати про те, як поставити гірчичники, знають напевно всі, а хто не знає - повторимо.
Корисна порада
Гірчичники - листки паперу, покриті з одного боку тонким шаром порошку насіння гірчиці. Стандартний розмір гірчичників 8x12, 5 см. Алліловий гірчичне масло, дратуючи ділянку шкіри, до якого прикладають гірчичник, викликає місцеве розширення судин і зміна кровотоку в глибше розташованих тканинах і органах. Гірчичники мають дратівливим, відволікаючими болезаспокійливу діями.