Як зробити бетонну стяжку.

Будівництво будь-якого будинку рідко обходиться без укладання стяжки. Між верхньою частиною статі і підставою є проміжний шар, який будівельники і називають стяжкою. На сьогоднішній день їх досить багато різних видів. Найпоширенішою є бетонна стяжка.
Інструкція
1
Перед тим як займатися роботами, пов'язаними з укладанням цементно-піщаної та бетонної стяжки, потрібно укласти шар тепло і звукоізоляції. Оптимальна товщина стяжки становить 20-40 мм, але є матеріали, здатні зменшити товщину, при цьому не порушуючи міцності. Такі матеріали укладають по сітці.
2
Найчастіше стяжка виконується в один шар по маяках. Ширина захоплення повинна бути не більше двох метрів. Максимальна площа становить 15-25 м2. Для маяків потрібно використовувати рейки, що мають потрібну висоту, профіль під гіпсокартон, арматуру, а також труби промислового виробництва.
3
Визначити правильність установки маяковій рейки можна за допомогою рівня. Укладання стяжки повинна виконуватися шарами, які обмежуються маякових рейками від стіни і до самого виходу.
4
Стяжка повинна бути залита за один раз. Забороняється заливатися половину кімнати сьогодні, а половину в інший день. Такі дії можна виконувати тільки в різних приміщеннях або в тих місцях, де не спостерігається перепад рівня підлоги. Між площинами стяжки, які були залиті в різний час, потрібно ставити демпферний шов, найчастіше має ширину в один-два сантиметри.
5
Зроблений розчин обов'язково потрібно використовувати протягом 1 - 1,5 години. Через два-три дні після того, як була залита стяжка, потрібно зняти маяки і обробити залишилися поглиблення грунтом. Можна також зробити затірку заглиблень свіжим розчином. Після того як роботи з заливки стягуванні завершені, її потрібно накрити поліетиленовою плівкою. Так не станеться швидкого висихання, а також розтріскування. Дозрівання стяжки найкраще відбувається у вологому середовищі. На другу або третю добу стяжку потрібно засипати шаром тирси або ж піску і поливати водою приблизно тиждень. Після закінчення цього періоду можна прибрати пісок або тирсу і дати стяжці просохнути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=87XONJlv1YU