Як збити температуру при ангіні. ангіна ніж збити температуру.

Ангіна - це інфекційне захворювання піднебінних мигдалин. Збудниками ангіни в основному є стафілококи, пневмококи і стрептококи. Розвитку захворювання сприяє переохолодження, хронічні захворювання піднебінних мигдалин і каріозні зуби, слабкість організму. Зараження відбувається повітряно - крапельним шляхом і аліментарним. Захворювання супроводжується підвищенням температури.
Вам знадобиться
  • Народна медицина пропонує широкий спектр засобів зниження температури при запаленні мигдалин:
  • - плоди малини звичайної;
  • - плоди анісу;
  • - квітки липи;
  • - листя мати-й-мачухи;
  • - кора верби;
  • - квітки бузини чорної;
  • - листя м'яти перцевої;
  • - оцет яблучний;
  • - перекис водню 3%.
Інструкція
1
Для прийому всередину при високій температурі приготуйте наступний збір. Візьміть 3 частини ягід малини, по 2 частини плодів анісу, квіток липи, листя мати-й-мачухи, 1 частина кори верби, подрібніть і змішайте. 1 столову ложку суміші заваріть 2 склянками окропу і поставте на 5 хвилин на слабкий вогонь. Процідіть і пийте на ніч по 1 склянці. Склад має сильний потогінну дію, в результаті чого відбувається зниження температури.
2
Візьміть 2 частини квіток липи, по 1 частини квіток бузини і листя м'яти перцевої. 1 столову ложку збору заваріть 2 склянками окропу і варіть на повільному вогні 10 хвилин, настоюйте 30 хвилин і процідіть. Приймайте по 1 склянці на гарячому вигляді в обід і перед сном. Настій має потогінні властивості.
3
Щоб швидко збити температуру, особливо на початку захворювання, народні лікарі рекомендують багаторазове полоскання горла розчином яблучного оцту. На півсклянки теплої води додайте 1 столову ложку яблучного оцту домашнього приготування. Полощіть цим розчином кожну годину одну-дві хвилини. Температура спадає через 1-2 полоскання, хвороба мигдалин не розвивається зовсім.
4
Також корисно для зниження температури полоскання горла розчином перекису водню. Візьміть півсклянки теплої води і розчиніть в ній столову ложку перекису. Полощіть горло щогодини протягом 20 секунд, і запальний процес в мигдалинах буде повністю пригнічений. Після проведення процедури обов'язково сполосніть рот чистою водою. Швидко збити температуру при ангіні допоможе і полоскання горла настоєм календули, настоянкою прополісу, соком алое і каланхое.
Зверніть увагу
Ангіна небезпечна своїми ускладненнями: ревматизм, нефрит, міокардит, гнійний лімфаденіт і ін. Тому так важливо не запускати це захворювання, і не приступати до роботи не долікувати до сприятливого прогнозу.