Як витягти корінь кубічний.

Перед вами стоїть завдання вилучення кубічного кореня з числа. Значок кореня з цифрою три поруч може по-початку заплутати недосвідченого в математиці людини. Тому перед витяганням кубічного кореня, варто спочатку ознайомитися з визначенням самого кубічного кореня.
Інструкція
1
Визначення: кубічним коренем з числа A називається таке число, 3-й ступінь якого дорівнює A. Значення кубічного кореня може приймати як позитивну, так і негативну величину. Якщо під коренем стоїть знак «мінус», то і витягнутий кубічний корінь також матиме знак «мінус» .Приклад перший: число 2 - корінь кубічний з числа 8, так як 2 ^ 3 = 8.Прімер другий (у випадку з негативним коренем): число (-4) - це корінь кубічний з числа (-64), так як (-4) ^ 3 = (- 64).
2
Знайдіть таке число, при зведенні якого в 3-ю ступінь ви отримаєте число, записане під коренем. Добре якщо знайдеться ціле таке число, але не завжди так буває. Іноді якщо необхідно позбутися від кореня, можна отримати тільки наближене значення числа. Для точного ж обчислення скористайтеся допомогою калькулятора. Тут вам не потрібно Поставте знак «мінус» перед отриманим числом, якщо «мінус» стоїть під коренем.
3
Отримане число і буде вашим відповіддю. Кубічний корінь з вихідного числа витягнутий.
Зверніть увагу
Методика вилучення Кубічних Корній. Основним завданням роботи над собою і розвитку своїх можливостей, як в будь-якій релігії, так і в будь-якому вченні, є вміння організувати свій розум, своє мишленіе.Обратім увагу, що цифри 1, 4, 5, 6, 9, у своєму кубі закінчуються на цю ж цифру. Тепер на практичному прикладі навчимося витягувати кубічний корінь. Наприклад нам дано число.
Корисна порада
Математика. Прикинути яке число може бути коренем, поділити на нього, припустимо ми не вгадали і число яке ми отримали більше чи менше початкового дільника, тоді ми знаходимо середнє арифметичне між цими двома делителями, ділимо на нього і т.д, продовжувати рекурсию поки кількість чисел після коми не відповідатиме необхідної точності.