Як підібрати запобіжник.

Щоб підібрати запобіжник , потрібно знати наступне: запобіжник якого номіналу вам необхідний і які запобіжники рекомендовані заводом-виробником. Перед заміною запобіжника рекомендується знайти причину перевищення сили струму.
Вам знадобиться
  • - комплект запобіжників
Інструкція
1
Щоб поміняти запобіжник , не потрібно особливих навичок, просто потрібно знати наступне: запобіжник якого номіналу вам потрібен, які запобіжники рекомендовані заводом-ізготовітелем.После того, як ви дізналися все, що необхідно, потрібно просто купити його в автомагазині.
2
Як правило, по одиночці запобіжники не продаються, тому доведеться купити комплект. Кількість їх залежить від автомобіля, від того ж і вартість. Іноді буває так, що запобіжників, рекомендованих заводом-виготовлювачем немає в наявності, тоді можна або замовити їх і дочекатися, поки вони прийдуть на склад, або встановити аналогічні, які підходять за роз'ємів і параметрам.
3
При виборі запобіжників дуже важливо купити продукцію саме тієї фірми, яка вказана на упаковці, а не придбати контрафактну. З одного боку, це дрібниця, на якій багато не заробиш, а з іншого, кожен день в Росії перегорають тисячі запобіжників, тому «пірати» досить часто їх підробляють.
4
І, нарешті, головне. Якщо все-таки сталося, що запобіжник перегорів, перед його заміною потрібно знайти причину перевищення сили струму. Це може бути оголення плюсового дроти і, як наслідок, коротке замикання. Ще однією причиною може бути стрибок сили струму, наприклад, під час великого навантаження на якийсь електродвигун.