Як дізнатися, наїдається чи дитина. Як визначити наїдається чи дитина.

Будь-яка мама стурбована тим, щоб її дитина був ситий. Багато мам страждають від своєї невпевненості в тому, що дитина НЕ наївся. Фразу про те, що тільки дитина , який добре їсть, може бути здоровим, ми самі чули ще в далекому дитинстві. Насправді це не зовсім так.
Вам знадобиться
  • - їжа
Інструкція
1
На що ж потрібно звертати увагу, щоб уникнути негативних наслідків переїдання, але при цьому бути впевненим, що дитина не голодний. Перш за все, необхідно пам'ятати, що двох однакових дітей не існує, і в кожного свої потреби. Тому розмови подруги про те, яку порцію з'їдає за вечерею її хлопчик, зовсім не означають, що ваша дівчинка повинна з'їдати стільки ж. Вже краще орієнтуватися на наступні дані. До дев'яти місяців дитина має отримувати від ста десяти до ста двадцяти п'яти кілокалорій, у віці до року - від ста до ста десяти кілокалорій, до півтора років - ще на десять кілокалорій менше, а до чотирьох років - кількість калорій підраховується з розрахунку дев'яносто кілокалорій на один кілограм ваги.
2
Дитина повинна їсти, коли у нього з'являється апетит, а завдання батьків правильно організувати період неспання, щоб привчити дитину приймати їжу в певний час. Якщо не допускати перекусів і заповнити час між прийомами їжі різноманітними заняттями, то дуже скоро організм дитини буде виробляти шлунковий сік безпосередньо перед їжею, що сприятливо позначиться на здоров'ї дитини. Загальний час, витрачений дитиною на їжу, не повинно перевищувати чверті години.
3
Прийом їжі не повинен бути для дитини тортурами. При цьому батьки не повинні розважати дитину під час їжі, щоб не сформувати у нього помилковою мотивації до прийому їжі.
Зверніть увагу
Правильніше було б сказати, що важливо не те, скільки дитина їсть, а то, що саме він їсть. Тільки правильне збалансоване харчування може сприяти здоров'ю не тільки в дитячому, а й в будь-якому іншому віці. При цьому багато хто, напевно, звертали увагу на дітей, які трохи харчуються, але при цьому добре ростуть і набирають покладений для їхнього віку вагу. З іншого боку, пухкі діти, яких батьки постійно годують якоюсь їжею, зазвичай малорухливі, так як в основному витрачають енергії саме на перетравлення їжі. Особливо це може стосуватися тих дітей, яким батьки починали вводити прикорм занадто рано або в більших кількостях, такі діти пізніше починають повзати і ходити.
Корисна порада
Складно буде відучити малюка тягнутися за чимось смачненьким в перервах між основними прийомами їжі, якщо ви самі його до цього привчили. Про правильне харчування можна судити і по відповідності психомоторного і фізичного розвитку віку дитини.