Як збільшити товарообіг магазину. Як підняти товарообіг в магазині.

Власники магазинів роздрібної мережі останнім часом зіткнулися з проблемою серйозної конкуренції. Методи, застосовувані раніше для того, щоб триматися на плаву, не допомагають: асортимент майже скрізь однаковий, стимулювати збут за рахунок розпродажів і програм лояльності намагаються все роздрібні мережі. Фокус конкуренції змістився і діяти потрібно по-іншому.
Інструкція
1
Все традиційні методи, такі як надання додаткових послуг, розширення асортименту, цінова конкуренція, є раціональними методами впливу на кінцевого споживача, в той час як сьогоднішній покупець керується більш неусвідомленими ірраціональними мотивами. Прямий вплив на вибір на свою користь ритейлер може надати на підсвідомому рівні за допомогою таких прийомів:
2
Floor design. Це метод розстановки певного типу обладнання у конкретних ділянках залу. Навіть правильно встановлену світлове обладнання здатне збільшити зростання продажів на 20%;
3
Правильний напрямок потоку покупців в магазині; вивішування покажчиків навігації, які допоможуть легко розібратися, де який стелаж находітся- розміщення реклами всередині магазина .
4
Розміщення реклами всередині магазина .
5
Розрахунок оптимального способу переміщення товарів при довантаженні в залі. Він повинен мінімально зачіпати шлях переміщення відвідувачів.
6
Організація місць додаткової викладки і зон для промо-акцій.
7
Ці чинники опосередковано, але ефективно впливають на вибір покупця, повинні бути професійно проаналізовані, враховані і реалізовані при проведенні конкретних заходів, які мають бути спрямовані на збільшення зручності здійснення покупок, збільшення часу знаходження кожного конкретного покупця в торговому залі і частоту відвідувань. Чим довше покупець знаходиться в залі, тим більше його чек.
8
Отже, очевидно, що для збільшення товарообігу важливо не тільки залучити покупця в свій магазин, але і прив'язати його, зробивши цю зв'язок не стільки раціональний, скільки емоційною. Інвестиції, спрямовані на проведення таких заходів дуже швидко окупаються за рахунок збільшення середнього чека покупця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-QmFBuVj69U
Люди звикають до покупок через інтернет, що знижує обсяги продажів в звичайних магазинах. Щоб збільшити продажі, можна залучити покупців послугами, які неможливо отримати через віртуальний шопінг. Ще один шлях - надання обслуговування, завдяки якому стираються плюси замовлень через сайти або каталоги.
Інструкція
1
Залучіть в магазин нових людей. Для цього використовуйте один або кілька товарів як цінової приманки, що діє протягом обмеженого часу. Додаткові маркетингові зусилля повинні бути спрямовані на просування вигідної пропозиції. Можна використовувати листівки, брошури та інші методи, запозичені в інших магазинів. Важливо навчити персонал, щоб разом з дешевим товаром пропонували супутні товари або послуги. Якщо щотижня залучати людей з різних районів, акції будуть виглядати свіжими, непріевшіміся. Додатковий потік клієнтів призведе до збільшення обсягів продажів.
2
Дайте людям привід вчинити більше покупок. Перед певними ціновими порогами виникають психологічні бар'єри. Люди схильні витрачати певну кількість грошей, яке вважають прийнятним. Щоб збільшити середню покупку, потрібні вагомі причини, обгрунтування. Придумайте їх за покупця і лише поясніть через продавців-консультантів. Так чинять парфумерні магазини: якщо клієнт відбив на касі 2700 рублів, йому тут же пропонують купити що-небудь ще, щоб перейти за поріг 3000. За додатковий вибір надають спеціальну знижку або інші цікаві умови. Домігшись підвищення середньої покупки, ви отримаєте збільшення обсягів продажів, навіть якщо будете надавати знижки за товар, куплений додатково.
3
Нагадайте покупцям про повторні візити. Чим частіше вони будуть з'являтися в магазині, тим більше вірогідність повторних покупок. Щоб сформувати звичку відвідувати магазин, можна придумати щось незвичайне. Деякі магазини розміщують поблизу добре обладнані безкоштовні дитячі майданчики. Мами з дітьми приходять на прогулянку, а заодно купують іграшки, книжки та солодощі. Подумайте, як моделювати цей прийом для цільової аудиторії магазину. Якщо вдасться організувати поблизу рух потрібного народу, нові продажі забезпечені.
4
Введіть додаткові послуги. Подарункові відділи пропонують клієнтам безкоштовну красиву упаковку, заробляючи на матеріалах для прикраси. За аналогією можна ввести безкоштовні послуги, які припускають додатковий дохід від супутніх продажів.
5
Зробіть цінової контраст. Розташуйте в магазині щось настільки дороге, що навряд чи хтось купить. Люди будуть дивитися і на тлі такого товару сприймати звичайні ціни як недорогі. Це допоможе відвідувачам магазина швидше приймати рішення про покупку, що також призведе до збільшення обсягів, бо люди не будуть іти з порожніми руками.