Як отримати атестат webmoney.

Система розрахунків Webmoney користується величезною популярністю в наші дні, і багато користувачів мережі інтернет вже встигли обзавестися віртуальним гаманцем. Для того, щоб мати можливість здійснювати прийом коштів в автоматичному режимі в системі Webmoney, необхідно отримати атестат Webmoney (так званий атестат продавця). Атестат продавця дозволяє користуватися спеціалізованими інтерфейсами, завдяки яким ви зможете приймати кошти автоматично.

В принципі, отримати такий атестат нескладно - він присвоюється учасникам системи Webmoney Transfer, абсолютно безкоштовно - після виконання декількох простих умов. Основною умовою є попереднє отримання персонального атестата - він видається одним з Реєстраторів. Вартість персонального атестата, на підставі якого можна отримати атестат продавця, становить від 5 WMZ. Після отримання такого атестата учасник має право брати участь у роботі кредитної біржі, створювати бюджетні автомати, приймати участь в різних партнерських програмах, створювати торгові майданчики і т.д. Якщо ви стали володарем персонального атестата, для того, щоб отримати атестат продавця, слід зареєструвати сайт для прийому Webmoney в спеціалізованому каталозі MegaStock. Як виглядає алгоритм отримання атестата продавця на практиці?

  1. Спочатку вам необхідно отримати атестат Webmoney (персональний).
  2. Другим кроком стає оформлення заявки на реєстрацію вашого сайту в каталозі. Для цього слід відвідати сторінку www.megastock.ru і зайти в розділ «додати ресурс». Орієнтуватися на сайті досить просто навіть без наявності відповідного досвіду (завдяки докладним вказівкам та інструкціям). Слідкуйте за тим, щоб на момент здійснення реєстрації URL реєстрованого сайту був вказаний в персональних даних вашого атестата (і перевірений).
  3. Тепер залишається тільки дочекатися обробки модератором вашої заявки. Як тільки сайт буде додано до каталогу, вам видадуть атестат. Ви отримаєте звістку про результати обробки практично відразу - на вашу електронну пошту прийде повідомлення.