Як малювати сльози. Як намалювати слизу відео на папери.

Людські емоції - найважливіший фактор, що визначає атмосферу будь-якого твору мистецтва, в тому числі малюнка або картини. Те, як ви зобразите емоції і почуття людини на картині і наскільки тонко вам вдасться передати ці почуття глядачеві, безпосередньо впливає на підсумкову атмосферу малюнка і на його якість. В розпорядженні художника весь спектр емоцій людей і серед них великий експресивністю володіють сльози . Намалювати сльози не так складно - для цього потрібно дотримуватися ряду графічних правил.
Інструкція
1
Так як сльози є рідиною, ви повинні малювати їх за принципом будь-який інший рідини. Визначте, на якій стадії перебуватимуть сльози на вашому малюнку - коли крапля тільки з'являється на столітті або коли сльоза вже стікає по щоці. Крапля - це коло або еліпс з одним або двома відблисками. Стікаюча сльоза малюється у вигляді подовженої краплі.
2
Малюйте сльози поверх очей і вій так, щоб вії були видні крізь краплю. Ті області очі, які виявляються закритими сльозою, необхідно висвітлити. Якщо ви малюєте виступаючу сльозу, визначте, який розмір буде у краплі - це може бути зовсім маленька крапля на кінчику вій, а може бути подвійна або потрійна сливающаяся крапля, яка посилює атмосферне настрой малюнка.
3
Для того щоб намалювати сливающиеся краплі, намалюйте дві або три краплі різного розміру поруч, а потім об'єднайте їх плавними лініями, зітріть лінії всередині фігури і нанесіть відблиски.
4
Якщо крапля стікає вниз, визначте її довжину - вона може опускатися незначно, а може стікати до підборіддя. На кінці краплі намалюйте невелике потовщення з відблиском, а основа сльози повинна бути вузька і трохи звивиста. Крапля може згинатися, повторюючи форму особи, а може бути повністю прямій.
5
Якщо голова персонажа на малюнку нахилена, сльоза завжди повинна котитися в ту ж сторону, куди нахилена голова. Простежте за цим правилом. Якщо голова піднята вгору, сльоза буде скочуватися трохи назад. Якщо ж голова буде опущена вниз, сльоза буде скочуватися в напрямку до кінчика носа.
6
Для того щоб намалювати мокрі очі, підсилюючи враження глядача від малюнка, додайте зіниці більше відблисків. Прозорі очі можна зобразити, намалювавши контур райдужки і зіниці і не зафарбовуючи очей.