Як замінити вінець.

Під час запуску двигуна стартер входить в зачеплення з маховиком і, провертаючи коленвал, заводить мотор. Саме так виробляється пуск силової установки справного автомобіля. Але коли пошкоджені бендекс стартера або вінець маховика, то з-під капота машини чути скрегіт шестерень, і завести машину вдається далеко не з першої спроби.
Вам знадобиться
  • - молоток,
  • - бронзова виколотка,
  • - новий вінець маховика.
Інструкція
1
У тих випадках, коли автомобіліст вже зіткнувся з подібною несправністю і обмежився заміною бендекса в стартере, встановлена нова запчастина прослужить недовго. Зношені зубці маховика, створюючи підвищене навантаження на стартер, рано чи пізно, але знову приведуть до поломки.
2
Щоб поміняти вінець на маховику, його необхідно демонтувати з двигуна. Процедура певною мірою складна, тому що без зняття коробки зміни передач і зчеплення не обійтися.
3
Але в тих випадках, коли рішення даної задачі співпало з ремонтом двигуна, то упускати таку можливість не можна.
4
Припустимо, що маховик уже демонтований і лежить на верстаті. Причому площину, призначена для кріплення на ній механізму зчеплення, повинна бути внизу, а сам маховик краще укласти на опору так, щоб він височів над поверхнею верстака на 2-3 сантиметри.
5
Молотком, через бронзову надставку, завдаючи удари по всій довжині окружності вінця, він збивається з маховика.
6
Видаливши зношений обруч і перевернувши маховик, на нього надівається новий вінець , який, таким же способом, через вибивання, осаджується до кінця посадкового місця.
Зверніть увагу
Зовнішній край маховика і внутрішній обід вінця виготовляються під кутом, що дозволяє набити вінець без ускладнень.
Корисна порада
Поспішати під час осаджування нового вінця не слід - він може лопнути. Тому садити його на посадкове місце потрібно буквально по міліметру, пробиваючи щоразу молоком по всьому колу маховика.