Як замінити фільтр аквафор. Як замінити картридж в фільтрі.

Якщо ви серйозно замислюєтеся над своїм здоров'ям, то напевно хочете пити чисту, вільну від домішок воду. Фільтр для очищення води «Аквафор» дозволяє якісно очищати питну воду завдяки використанню сучасних технологій, заснованих на явищах зворотного осмосу і сорбції. Замінювати відпрацював побутовий прилад цілком вам не знадобиться - для того щоб оновити «Аквафор», буде потрібно лише придбати змінні модулі.
Інструкція
1
Відмітна риса сучасних моделей очищувача води «Аквафор» - компактність. Невеликі розміри досягаються за рахунок захищеної патентами конструкції колектора і використання нової концепції, що отримала назву «блок-модуль».
2
Раніше в пристроях для чистки води не застосовувалися змінні модулі, з'єднані в блок, оформлені в міцний корпус з пластика. Тепер при заміні модуля потрібно не тільки замінити фільтруючу середу, а й оновити корпус фільтра. Таке рішення дає гарантію, що при тривалому використанні пристрою розмноження бактерій виключається.
3
Щоб відпрацював своє фільтр знову був готовий до роботи, вам не буде потрібно відмивати очищувач від накопичилася бруду. Старі модулі можна просто викинути.
4
Домогтися більш високої якості очистки води і збільшити ресурс блоків дозволяє збільшення кількості сорбенту, який міститься в фільтруючих модулях.
5
Спрощує використання фільтра сучасний кран, забезпечений керамічної парою. Вибираючи сучасні моделі фільтра «Аквафор», ви забезпечуєте собі і своїм близьким доступ до води в будь-який час доби без зайвих зусиль.
6
Замінити картриджі дуже просто. Потрібно всього лише натиснути кнопку і повернути модуль одним легким рухом руки. Для від'єднання картриджа вам тепер не потрібен спеціальний інструмент і додаткові зусилля. Встановити картридж теж вельми нескладно: вставте його в колектор пристрою, а потім поверніть до клацання.
7
Базова модель фільтра «Аквафор» забезпечує сорбционную очистку води для пиття і приготування їжі (включаючи глибоку доочистку), а також зберігання очищеної води. При виборі конкретної моделі фільтру для очищення води враховуйте, для якого числа користувачів ви його купуєте. Дуже зручні моделі для великої родини. Якщо ви звикли збиратися за обіднім столом у колі великої дружної сім'ї та любите чаювання, така модель вам, безсумнівно, сподобається.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q2a9NrZEIgw