Як зробити бетонний блок. зробити форми для блоку.

Для будівництва можна використовувати не тільки куплені бетонні блоки , але і виготовлені самостійно. Найголовніше при виготовленні блоків - це виготовити розбірні форми або купити їх, наявність бетономішалки та приміщення з температурою 60-70 градусів для просушки.
Вам знадобиться
  • - пісок
  • - щебінь
  • - цемент
  • - залізо для форм
  • - бетономішалка
Інструкція
1
Щоб виготовити форму для блоків потрібно взяти аркуш заліза, розрізати його за необхідним розміром потрібної форми. З боків прорізати пази і зібрати. Форму і розмір бетонних блоків ви можете робити на свій розсуд, але краще їх не робити великими - це спростить і полегшить процедуру будівництва.
2
Для виготовлення бетону буде потрібно цемент високої марки, невеликий подрібнений щебінь, чистий річковий пісок. Співвідношення розчину виробляєте з розрахунку 1 частини цементу, 3 частин піску і 3 частин щебеню.
3
Розчин потрібно ретельно намешівать в бетономішалці. Ручне змішування для виробництва блоків не підходить. Тому що їх якість залежить не тільки від розчину, але і від ретельності його змішування.
4
Воду лийте поступово. Розчин для блоків не повинен бути рідким.
5
Заливайте розчин у форми в приміщенні для просушування. Форми змащуйте машинним маслом.
6
Для більш теплих бетонних блоків можна зробити блоки з наявністю пустот, що додатково допоможе заощадити розчин і полегшить готовий блок. Для пустот можна встановлювати в форми скляні пляшки.
7
Просушувати блоки потрібно при високій температурі.
8
Через дві доби можна виймати блоки з форм і рівно укладати на площадку для набирания фортеці.
9
Форми можна знову наповнювати розчином.
10
Щоб у вас не було простоїв через просушування блоків виготовте достатня кількість форм.