Як труїти тарганів.

Таргани - це не тільки неприємні на вигляд комахи, які можуть вільно пересуватися по вашій кухні або ванній, але ще й рознощики інфекційних захворювань. Таргани пристосовуються до отрутохімікатів, якими їх труять, передають цю стійкість іншим поколінням, що дуже ускладнює боротьбу з цими комахами. При виборі засобу для боротьби з тарганами враховуйте його токсичність для людей і ваших домашніх вихованців.
Вам знадобиться
 • - Силіконовий герметик в шприці;
 • - Шпаклівка;
 • - Борна кислота;
 • - Яйце;
 • - Картошка;
 • - Аерозолі і гелі для знищення тарганів;
 • - Пастки для тарганів;
 • - Мелок проти тарганів.
Інструкція
1
Закрийте всі щілини, через які до вас ідуть таргани. Перевірте отвори, де проходять стояки і фанова труба. Засипте в щілини борну кислоту. Залийте зверху герметиком або замажте шпаклівкою. Подивіться, чи немає щілин за плінтусами.
2
Розчиніть у воді нашатирний спирт. Промийте цим розчином все настінні й підлогові ящики, щоб там не залишалися крихти або розсипані продукти. Перевірте герметичність всіх упаковок. Банки повинні бути з щільними кришками, а упаковки - неушкодженими. Промийте і щільно закрийте відро для сміття.
3
Відріжте тарганам доступ до води. Без води ці комахи гинуть самі або йдуть жити до сусідів. Витріть насухо раковину після останнього використання. Не залишайте краплі води на робочому і обідньому столі. Чи не поливайте квіти, тарганам достатньо напитися вологи від землі.
4
Зробіть картопляне тісто. Зваріть пару картошек. Розімніть в пюре. Додайте сире яйце і дві ложки борної кислоти. Гарненько розмішайте масу. Наліпите з неї кульок і покладіть їх на металеві або пластикові кришки. Розставте кришки з отруєними кульками на кухонних полицях, в кутках приміщення, біля помийного відра. Через кілька днів замініть на свіжі.
5
Налийте воду в маленькі ємності. Розчиніть в ній борну кислоту. Поставте ємності в місцях проживання тарганів . Не забувайте поміняти воду з отрутою через кілька днів.
6
Купіть в магазині фабричні аерозолі або гелі для боротьби з тарганами. При розпиленні отрутохімікатів будьте обережні.
7
Розставте на тараканячих стежках покупні пастки. Таргани, проходячи через отвори в пастках, чіпляють отрута і передають своїм родичам.
8
Скористайтеся спеціальним дрібному для знищення тарганів . Намалюйте їм лінії по плінтусів, навколо труб. Окресліть по периметру кухонні полиці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IT-_0gMBLlY
В світі налічується тисячі видів тарганів , але по сусідству з людиною живе рудий тарган-прусак, який вміє добре пристосовуватися до будь-яких умов, є усеїдним, швидко плодиться і в житло спостерігається тарганів навала. Методів боротьби з даними комахами існує безліч, але якщо будинок багатоквартирний, то боротися поодинці не має ніякого сенсу. Таргани можуть покинути житло, почувши небезпеку, але вони обов'язково повернуться знову. Тому боротьба повинна проводитися у всіх сусідніх квартирах. Тільки таким способом можна позбутися від прибульців.
Вам знадобиться
 • - борна кислота;
 • - сирий жовток від яйця;
 • - варену картоплю;
 • - мілкий від тарганів;
 • - аерозоль;
 • - трилітрова банка;
 • - газета або тканину;
 • - хімічний засіб для боротьби з садовими шкідниками.
Інструкція
1
Найбільш ефективний метод позбавлення від тарганів - це викликати фахівців з СЕС і провести комплексну обробку всього багатоквартирного будинку. Сучасні препарати не мають запаху, тривало і надійно діють. Це допоможе забути про тарганів не на один рік, але тільки в тому випадку, якщо всі сусіди погодяться проводити обробку в своїх квартирах.
2
Боротьба поодинці приносить тимчасовий ефект. Можна зменшити поголів'я або ненадовго позбутися його. Для цього використовувати будь-які види крейди від тарганів . Наносити їх потрібно в передбачуваних місцях пересування, густий замкнутої смугою.
3
Народний спосіб боротьби з тарганами полягає в замішуванні аптечної борної кислоти з жовтком сирого яйця і вареною картоплею. Засіб розкочується в дрібні кульки і розкидається по всій кухні біля плінтусів і щілин, а також по всій квартирі. Допомагає скоротити поголів'я розсипання сухої борної кислоти по місцях пересування комах і щілинах.
4
У продажу представлений широкий асортимент гелів від тарганів . Їх наносять по стінах, плінтусах, задніх стінок меблів. Наносити потрібно по всій квартирі, а не тільки в кухні та ванній кімнаті. Засіб дуже ефективне, допомагає швидко впоратися з тарганами, але в міру закінчення терміну дії вже нанесеного кошти комахи можуть з'явитися знову. Тому щоб уникнути навали нових колоній гель слід оновлювати кожні два тижні.
5
Використовуються також пастки із принадами. Для цих цілей береться трилітрова банка, обгортають тканиною або папером, щоб тарганам була не слизько в неї влазити. В банку можна покласти будь смачні продукти, копчене сало, варене яйце, ковбасу, сир і т.д. Потрапили в пастку таргани не зможуть вибратися по слизьких краях банки, і їх залишиться тільки знищити. Але метод цей малоефективний, і позбуватися від тарганів доведеться дуже довго.
6
Також у продажу з'явилися нові види аерозолів, які допомагають впоратися з тарганами. Вони представлені від різних виробників і мають різноманітні торгові назви. Для їх використання необхідно уважно ознайомитися з інструкцією на упаковці і застосовувати відповідно до рекомендацій виробника.
7
Багато господинь використовують засіб для боротьби з садовими і городніми шкідниками, але розводять його в більш концентрованому вигляді. Рецепт такий. Одну ампулу засоби слід розвести в склянці води і нанести на всі місця пересування тарганів .
8
Який би метод ні використовувався для знищення тарганів , потрібно стежити, щоб домашні вихованці, кішки і собаки не поїдали тарганів , які лежать догори лапками. Тому що вони вже отруїлися, а домашніх тварин буде нудити.