Як зробити 3d окуляри для фільму. Як зробити 3d фільм з простого.

3D-технології в кіно стрімко завойовують популярність і сьогодні їх можна зустріти не тільки в кінотеатрі, але і на домашніх екранах - фільм, знятий в техніці 3D, можна подивитися в домашніх умовах, якщо у вас є спеціальні окуляри. Якщо в кінотеатрі подібні окуляри, виготовлені за сучасними стандартами, видають перед переглядом, то для домашнього перегляду не обов'язково купувати дорогі аксесуари. У ваших силах виготовити 3D-окуляри з підручних матеріалів, щоб в будь-який момент мати можливість поринути в атмосферу улюбленого кіно.
Інструкція
1
Для досягнення тривимірного ефекту такі окуляри повинні мати скла двох кольорів - синього і червоного. Замість скла можна використовувати пластикові світлофільтри, а оправу окулярів можна зробити з паперу або картону.
2
Однак картонні окуляри не будуть довговічними - набагато практичніше виготовити їх з пластикової оправи від старих очок. Витягніть з оправи скла і виріжте з жорсткою пластикової плівки дві нових лінзи, відповідних за формою старим. Візьміть два маркера яскравих і насичених кольорів - синій і червоний.
3
Одну лінзу з плівки повністю зафарбуйте синім маркером, а другу - червоним, намагаючись робити забарвлення однотонної і рівномірної, але не надто густий, щоб, надівши окуляри, ви з легкістю могли бачити навколишні вас предмети.
4
Встановіть синю лінзу замість правого скла очок, а червону - замість лівого скла. Закріпіть оправу, щоб лінзи не випадали.
5
В таких окулярах ви легко зможете розглядати незвичайні тривимірні зображення і фотографії і звісно, дивитися улюблені фільми в 3D. Пам'ятайте про правила безпеки - щоб зберегти здоровий зір, знімайте окуляри кожні 20-30 хвилин і робіть гімнастику для очей. Після того як очі відпочинуть, знову надіньте окуляри. Якщо дорослі можуть користуватися окулярами для тривимірного зображення не більше 30 хвилин, то дітям варто знімати окуляри кожні 10-15 хвилин.