Як дізнатися свою системну плату. Яка системна плата у мене.

Щоб дізнатися свою системну плату , можна просто розібрати комп'ютер і переписати розміщену на ній маркування. Але попередньо бажано спробувати обійтися програмними засобами.
Вам знадобиться
  • Викрутка, ліхтарик, флешка, доступ в інтернет
Інструкція
1
Тип системної плати можна дізнатися кількома способами: механічними і програмними засобами. На кожному пристрої завжди пишеться модель і серійний номер. Для визначення типу материнської плати необхідно відкрутити за допомогою викрутки кришку системного блоку, посвітити ліхтариком на системну плату вашого комп'ютера і знайти найменування та маркування. Якщо маркування незрозуміла, тоді перепишіть її на листок паперу і пошукайте в інтернеті. Там точно можна визначити тип пристрою за номером, ввівши його в рядку пошуку браузера і вибравши потрібний ресурс.
2
Якщо у вас ноутбук, моноблок або просто немає можливості подивитися на системну плату , тоді можна подивитися найменування і тип системної плати при старті комп'ютера. Для цього при першому включенні, коли з'являються написи на чорному фоні, треба натиснути на клавішу «Pause». Тоді вгорі, у другій-третій рядку буде найменування та модель системної плати.
3
Третій спосіб - завантажити з інтернету і встановити програму Everest або Sis soft Sandra. Ці програми збирають повну інформацію по обладнанню і програмному забезпеченню вашого комп'ютера. Для визначення типу системної плати треба знайти пункт «Материнська плата» або «Системна плата», зайти по ньому і там висвітиться вся інформація, необхідна вам. Якщо не виходить виконати дані дії самому, краще звернутися до кваліфікованого фахівця-компьютерщику.
Корисна порада
Всі пристрої в комп'ютері підбираються за типовими параметрами. Щоб визначити типові параметри, необхідно знати модель пристрою. При перевстановлення програмного забезпечення, зокрема операційної системи, потрібно пакет драйверів для системної плати і всіх встановлених пристроїв; Незалежно від того чи будете ви це все шукати самі або вдамося до допомоги фахівця, необхідно дізнатися свою системну плату.