Як поєднати роботу.

Робота за сумісництвом дає безліч можливостей для самореалізації. Вона дозволить вам підвищити кваліфікацію, розширити свій професійний кругозір, познайомитися з новими цікавими людьми, здійснити задумані ідеї, заробити додаткові гроші або зайнятися собою і сім'єю. Яка б не була мотивація, перш ніж погодитися на суміщення роботи з чимось ще, ви повинні проаналізувати кілька чинників, які допоможуть реалізувати задумані ідеї.
Інструкція
1
Навчіться економити час і організовувати себе. Щоб розвантажити свій вечір, робіть необхідні покупки в обідню перерву. Користуйтеся сучасними технологіями: замовляйте покупки по телефону, оплачуйте рахунки в банку через інтернет. Щоб нічого не переплутати і уникнути проблем, вам завжди потрібно пам'ятати про список справ на найближчий час. Носіть з собою щоденник з планом роботи, які необхідно зробити сьогодні.
2
Виконуйте свою основну роботу якісно. Якщо ви не хочете заснуватися на робочому місці допізна, то необхідно вчасно справлятися з поставленим завданням керівника. Не забувайте радитися з начальником, навіть якщо ви абсолютно впевнені в обраному рішенні. Це дозволить керівникові бути в курсі просування роботи і збільшить його довіру до вашого професійного досвіду. Не забувайте підтримувати доброзичливі відносини з колегами по роботі. Можливо, прийде час, коли ви катастрофічно не будете встигати з виконанням плану, і вони обов'язково виручать.
3
Залиште час для себе. Щоб встигати поєднувати роботу зі своєю сім'єю, різними видами спорту або іншою роботою, вам потрібно навчитися утримувати рівновагу в особистому житті. Не забувайте розслаблятися і знімати з себе напругу і стрес. Це може бути прогулянка з подругами, покупка одягу або бурхлива вечірка. Головне, щоб ви в цей момент зовсім не думали про свою роботу.