Як перевірити датчик положення дросельної заслінки. ваз 2110 перевірити ДПДЗ мультиметром в магазині.

Датчик положення дросельної заслінки (TPS) у багатьох автомобілях розташований навпроти важеля управління дросельної заслінки . Призначення цього датчика в тому, щоб визначати, чи закрита заслонка чи ні, і на який кут. TPS передає інформацію блоку управління двигуном, який на підставі цих даних, управляє роботою інжекторів. Цей датчик потрібно перевіряти і регулювати за приладами, тому що він відіграє важливу роль у роботі автомобіля. Нічого складного в перевірці TPS немає.
Інструкція
1
Увімкніть запалювання і подивіться на панель приладів. Погляньте на лампочку «Chek». Якщо вона не горить, і не оповіщає про жодну несправності, то підніміть капот і подлезьте до датчика положення дросельної заслінки .
2
Візьміть в руки вимірювальний прилад, найкраще мультиметр. Перевірте наявність «мінуса». Для цього вимикайте запалювання та знайдіть «масу» серед проводів. Потім необхідно переконатися в тому, що до датчика надходить харчування: включіть запалення, знайдіть провід живлення. Якщо обидва дроти знайдені, це дуже добре.
3
Перевірте розмикання контактів холостого ходу. Вони розташовуються другими зверху чи знизу на роз'ємі датчика дросельної заслінки . Підключіть до контакту один провід мультиметра, а другим рухайте заслінку. Якщо TPS налаштований правильно, то при найменшому русі, напруга на шкалі приладу зміниться стрибком до значення на акумуляторі.
4
Якщо напруга зростає плавно або зовсім стоїть, то перевірте стан плівкового змінного резистора, який розташований всередині датчика. Приєднаєте мультиметр на що залишилося провід, включіть запалення і дуже повільно відсувайте заслінку, стежачи при цьому за шкалою приладу. Тут стрибків бути не повинно, напруга змінюється дуже плавно. Якщо будуть скачки, то двигун буде працювати несправне.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8O6cAORCZG0