Як роздрукувати фото на принтері. Як роздрукувати картинки на принтері.

Якщо у вас є цифровий фотоапарат і принтер, що дозволяє друкувати зображення достатньо якісно, то цілком можна організувати вдома невелику фотолабораторію. Що може бути приємніше, ніж роздрукувати фото з власного фотоапарата.
Вам знадобиться
  • Принтер з можливістю фотодруку, фотопапір, фотографія з цифрового фотоапарата, комп'ютер (якщо потрібно редагувати зображення).
Інструкція
1
Якщо ваша фотографія вже ідеальна і їй не потрібно корекція кольору або ще які-небудь виправлення, то можна відразу приступати до друку. Але якщо знімок вийшов не зовсім вдалим, наприклад, у когось червоні очі, або лівий край варто обрізати - можна трохи відредагувати його в будь-якій програмі для обробки зображень.
2
Після того як фотографія буде готова до друку, можна приступати. Ваш принтер може бути підключений до комп'ютера, але сучасні принтери також дозволяють друкувати зображення з фотоапарата або флеш-карти безпосередньо. Якщо друкувати з флешки, то доступно меншу кількість налаштувань принтера, ніж коли друк проводиться через програму для комп'ютера.
3
Кожен принтер забезпечується диском з програмою для друку. В ній є цілий ряд налаштувань, за допомогою яких можна відрегулювати деякі важливі параметри друку. Як правило, кожна така програма за умовчанням вже налаштована найзручнішим чином, який підходить для більшості знімків. Надрукувати фотографію можна, використовуючи налаштування за замовчуванням.
4
Отже, програма запущена, принтер включений, фотопапір вставлена. Залишилося відкрити файл фото на принтері в програмі і натиснути заповітну кнопку «ОК». Принтер трохи погаласують і незабаром виповзе заповітний знімок.
Корисна порада
В налаштуваннях принтера і програми є багато цікавого. Наприклад, можна робити фотографії більш яскравими, контрастними, зменшити шум і т.д. Якщо домашня фотодрук зацікавить вас, слід витратити час на вивчення цих налаштувань.