Як прибрати тіні значків на робочому столі. Як оформити приватизацію квартири.

Для того щоб прибрати тіні значків на робочому столі, потрібно знати, до якого виду налаштувань відноситься ця функція. Наявність або відсутність тіней значків відноситься, відповідно, до налаштувань робочого столу. А значить, щоб прибрати тіні , потрібно увійти в налаштування робочого столу.
Інструкція
1
Правою клавішею миші клацніть по робочому у столу. У меню, виберіть рядок «Властивості». Клацніть по ній вже лівою клавішею миші. Відкриється вікно «Властивості екрану». За допомогою лівої клавіші миші виберіть вкладку «Робочий стіл». В цьому вікні ви знайдете кнопку «Налаштування робочого столу». Натисніть на неї також лівої клавішею миші. Відкриється порівняно невелике вікно. Таким чином, ви увійшли в настройки робочого стола.
2
В цьому вікні перйдіте на вкладку «Веб», знайдіть рядок «Моя поточна домашня сторінка». Швидше за все, цей рядок буде у вікні єдина. Ви побачите біля неї галочку в квадратику. Зніміть галочку клацанням лівої клавіші миші по ній. В цьому ж вікні натисніть на кнопку «Ok» лівою клавішею миші. Закрийте вікно «Властивості екрану», натиснувши на хрестик в правому верхньому куті вікна натисканням все тієї ж лівої кнопки мишки.
3
Після виконаних операцій тіні значків на робочому столі повинні зникнути. Цей спосіб зняття тіней значків на робочому столі діє для будь-якої версії системи Windows. Однак якщо з якихось причин результат незадовільний, можна випробувати альтернативний варіант зняття тіней.
4
Щоб ним скористатися, клацніть правою клавішею миші по ярлику «Мій комп'ютер». У меню, за допомогою лівої клавіші миші виберіть рядок «Властивості». У вікні, тієї ж лівої клавішею миші виберіть вкладку «Додатково». Знайдіть групу «Швидкодія». У ній клікніть кнопочку «Параметри» .Перед вами з'явиться напис «Відкидання тіней значками на робочому столі». За допомогою лівої клавіші миші зніміть галочку. Тепер натисніть один раз на кнопку «Застосувати» і потім два рази на кнопку «Ok». Залишилося закрити панель управління. Таким чином, задача виконана, тіні значків на робочому столі прибрані.