Як садити піони.

Піон - це один з найкрасивіших видів квіткових рослин, який ідеально підходить для прикраси будь-якого садового ділянки, особливо у весняний період. Вирощують півонії з метою зрізання, а також для оформлення квітників. Починати садити ці квіти багато фахівців радять на початку серпня.
Вам знадобиться
  • - Дренаж (гравій, великі осколки гончарних виробів, великий річковий пісок, мармурова крихта);
  • - Компост;
  • - Деревна зола;
  • - суперфосфат;
  • - Калію сульфат.
Інструкція
1
При виборі місця для рослини враховуйте наступні його особливості: - Добре росте на відкритому сонячному місці; - Переносить слабке затінення, але цвіте в тіні погано (або не цвіте зовсім); - Не рекомендується саджати рослину поблизу великих чагарників, дерев і будівель; - Сильно страждає від нестачі необхідної кількості харчування і вологи, а також невідповідного мікроклімату.
2
За два тижні до посадки приготуйте ями діаметром близько шістдесяти сантиметрів. Відстань між ямами повинно складати близько метра. Попередня підготовка ям необхідна для того, щоб земля встигла достатньо осісти.
3
На дно ям перед посадкою покладіть дренаж. Товщина шару повинна бути близько двадцяти сантиметрів. Для дренажу можна використовувати, наприклад, гравій, великі осколки квіткових горщиків, мармурову крихту, великий річковий пісок. Поверх дренажу покладіть компост і (або) перегній.
4
Насипте в яму суміш (ретельно перемішану) з таких компонентів: деревна зола - 300 грам, суперфосфат - 200 грам, калію сульфат - 100 грам.
5
Заповніть верхню частину ями шаром землі завтовшки близько двадцяти сантиметрів (менший шар небажаний). Даний шар землі змішайте з перегноєм і (або) компостом в пропорції один до одного.
6
Далі можете починати садити півонії : в останній шар землі помістіть коріння рослини. При цьому зверніть увагу на те, щоб нирки півонії були приблизно на п'ять сантиметрів нижче, ніж рівень грунту.
7
Ущільните грунт. Дана процедура необхідна для того, щоб заповнилися всі утворилися порожнечі. Злегка окучьте посаджені рослини таким чином, щоб нирки були повністю прикриті землею. Поливайте півонії ввечері в теплу погоду рясно, але не часто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Mn-GWTJv4Vs