Як читати за рисами обличчя. Як зберегти інтерес чоловіка до себе.

Якщо уважно придивитися до обличчя вашого співрозмовника, то можна отримати якщо не повне, то хоча б приблизне уявлення про нього.
Інструкція
1
За носі людини можна судити про його винахідливості, проникливості, силі та багатьох інших рисах характера.Вздернутий ніс говорить про те, що людина цікава. Люди з таким носом часто задають дуже багато запитань, намагаються вивідати чужі секрети. Такий рисою неодмінно повинні володіти слідчі і адвокати.Еслі кінчик носа злегка подовжений і як би нависає над нижньою губою, то це говорить про те, що його володар підозрілий чоловік. Володар такого носа легко розгадує наміри і мотиви поведінки інших людей.Скритность людини можна визначити по ширині носа в області ніздрів. Чим ширше ніздрі, тим більше схильність у господаря такого носа що-небудь скривать.Еслі є горбовина, то, як правило, така людина легко може вступити в сварку або навіть бійку.
2
Якщо підборіддя у людини виступає вперед і має посередині ямочку, то це говорить про те, що людина хоче бути всіма улюблений. Такий підборіддя зазвичай надає особі таку собі делікатность.Желаніе любити самому формує зазвичай кілька квадратний, вузьке підборіддя, який найчастіше зустрічається у жінок. Жінка з таким підборіддям може легко вийти заміж за дуже скромну людину, але по величезній любві.Квадратний широкий підборіддя у чоловіків говорить про пристрасної натурі, але в той же час дуже недовірливою, хитрою і ревнивої.
3
Якщо у людини великі очі, і він дуже швидко говорить і думає, то це означає, що їх володар дуже емоційний. Широко розставлені очі і широке перенісся - ознака того, що людина схильна працювати з технікой.Еслі біля скроні права брова загинається донизу, то перед вами благородний і вдячний чоловік. Якщо вигин біля лівої брови - то людина уважітельний.Еслі є зморшка над правою бровою, то це знак надії, а над лівою - знак ентузіазму.
4
Випуклість під нижньою губою говорить про те, що це дуже ревнива натура.О самооцінки можна говорити по м'язі, яка рухає верхню губу, викликаючи загальну повноту і стислість середини губи.Вогнутая верхня губа прямо під носом говорить про любов до свого дому, комфорту і затишку.