Як підключити комп'ютерну розетку.

Щоб підключити комп'ютерну розетку потрібно підставу розетки вмонтувати в стіну. У другу частину розетки треба підключити дроти, слідуючи колірної схемою.
Вам знадобиться
  • - шуруповерт
  • - молоток
  • - зубило
  • - вимірювач напруги
  • - рівень
Інструкція
1
При установці розетки потрібно дотримуватися обережності. Залежно від типу роботи знадобиться велика кількість інструментів (шуруповерт, молоток, зубило, вимірювач напруги, рівень).
2
Вам необхідно дотримуватися правил прокладки електричних проводів: стіни повинні бути рівними і забезпечувати тверду стійку опору для шинопроводу. Максимальна довжина шинопроводу повинна бути не більше 54 м від точки підключення кабелю живлення в обидві сторони. Якщо передбачається монтаж шинопровода більшої довжини, необхідно передбачити додаткове введення живильного кабелю.
3
До монтажу слід відключити електропітаніе.Важно: Допускається максимальне навантаження не більше 1500 Вт
4
Розпакувати упаковку з мережевою розеткою. Приготувати мережевий кабель для монтажу комп'ютерної розетки. Перетин багатожильного кабелю живлення і типового кабелю заземлення повинен бути не менше 2,5 мм2.Еслі є можливість, можна заховати кабель в стіну або спеціальний короб для кабелів, який попередньо встановлюється на стіну. Залишити стирчить із стіни шматок кабелю (в даному місці повинна знаходиться розетка) довжиною не більше півметра. Закріпити підставу розподільної коробки (ліве або праве) гвинтами на необхідній висоті, але не менше 35 мм від підлоги.
5
Встановити основу комп'ютерної розетки в стіну, так, щоб з неї було видно відрізок мережевого кабелю. Зняти ізоляційну обмотку кабелю. Розправити і відокремити один від одного дроти кручений пари.Взять другу частину комп'ютерної розетки в руки. На звороті є колірна схема, яка відповідає забарвленню проводів в кабелі кручений пари. Використовувати кроссировочні ніж, за допомогою якого потрібно вмонтувати всі дроти кручений пари в другу частину комп'ютерної розетки так, як вказано на колірній схемі.
6
Завершити роботи з мережевими проводами і акуратно з'єднати обидві частини комп'ютерної розетки. Вставити підставу заглушки в пази з торця передньої панелі шинопроводу. Вставити передню панель в підставу шинопроводу, після чого прикріпити підставу заглушки до стіни. Встановити верхню кришку заглушки, защелкнув її на підставі та зафіксувати на шурупи.
Зверніть увагу
Важливо: Закріплюючі штифти на лицьових панелях кутових елементів розетки повинні бути встановлені завжди.
Корисна порада
Повторити вищевказані пункти, якщо буде потрібно з'єднати декілька комп'ютерних розеток. Використовувати всі вище перераховані інструменти для установки.