Як прикрасити веранду дитячого саду. Оформлення веранди в дитячому саду.

Для дитини, яка відвідує дитячий сад, дуже важливо, як облаштована навколишня його середу, наскільки вона для нього зрозуміла і безпечна. Це стосується не тільки знаходження в детсадовской групі, але і прогулянок на ділянці. Правильно організована прогулянка повинна повною мірою задовольняти потреби дітей в самостійному ознайомленні з навколишнім світом, в активних діях і спілкуванні з іншими дітьми. Тому веранду дитячого саду потрібно прикрасити так, щоб вона сподобалася дітям і в ній їм приємно було б знаходитися, спілкуватися, грати.
Інструкція
1
Саме тому, що на веранді дитиною проводиться так багато часу, до її оформлення пред'являються досить високі вимоги. Веранда дитячого садка повинна не тільки захищати малюка від сонця і дощу, а й служити прикрасою майданчика. Зробити це можна по-різному. Найпростіший спосіб - купити готову веранду. Ігрові прогулянкові веранди для дитячих садків випускаються різних видів і модифікацій. Готові веранди можуть бути тематичними, оформленими в різних стилях і колірній гамі, але обов'язково повинні бути безпечними для дітей. Для того щоб на веранді можна було проводити заняття, відпочивати, вона комплектується вбудованими лавочками та столиками. Водночас на веранді залишається досить вільного місця, щоб в умовах дощової погоди діти могли активно рухатися.
2
А що ж робити вихователям тих дитячих садків, де веранди досі залишаються старими, ще цегляними, а можливості замінити їх новими і сучасними просто немає? Тоді залишається піти другим шляхом - прикрасити веранду власними силами. Прикраса веранди може відповідати часу року, а може підбиратися до того чи іншого свята. Небайдужі до своєї справи завідувачі дитячими садами і вихователі зможуть знайти вихід з положення. Наприклад, в деяких дитячих садах для оформлення веранд запрошуються хлопці, які захоплюються графіті.
3
Але найчастіше оформленням і прикрасою веранд займаються самі працівники дитячого саду, іноді залучаючи для цих цілей батьків, яких хвилює, в яких умовах проводять час їхні діти. Прикрасити веранду можна будь-якими підручними засобами, головне - проявити фантазію і мати бажання.
Корисна порада
За нормами діти, які відвідують дитячий садок, мають гуляти два рази на день. Для того щоб прогулянки могли здійснюватися за будь-яких погодних умовах, на майданчиках передбачені криті веранди, які можуть служити захистом від дощу чи сонця. За санітарними нормами веранда повинна мати площу не менше сорока квадратних метрів і огорожу з двох або трьох сторін залежно від кліматичних умов. На веранді можна проводити ігри, заняття і навіть прийом їжі в теплу пору.