Як рівняти поли.

Під впливом зовнішніх і внутрішніх факторів практично все рано чи пізно деформується і змінює свій початковий вигляд. Пол в цьому випадку - не виняток. Однак залишатися з роздутим або прогнутися підлогою через яких би то не було обставин зовсім не хочеться, а значить, потрібно якнайскоріше надати підлозі колишній вигляд.
Інструкція
1
Видаліть верхнє покриття. Якщо ви вже встановили який-небудь пристрій для обігріву підлоги або поклали плінтус або ковролін, для вирівнювання підлоги доведеться зняти всі покриття, що знаходяться на підлозі. Якщо ж ви робите ремонт в будинку, і у вас ще нічого не встановлено, ви просто можете працювати відразу на наявному чистому підлозі.
2
Визначте за допомогою метра та інших вимірювальних підручних приладів, наскільки відхилився ваш підлогу. Можливо, вам і не доведеться "переривати все верх дном", а просто трохи попрацювати на окремих його ділянках. Якщо насправді так і виявилося, залийте самовирівнюється розчином стару стяжку, і на цьому ваша робота може бути завершена.
3
Повністю витягніть все, що можливо витягти з підлоги, якщо нерівність все ж таки більше 2-3 сантиметрів. За допомогою лазерного рівня визначте відстань, по яку повинен бути залитий новий бетон або інший розчин, який ви віддали перевагу. Просто поставте його на найвищу точку вашої підлоги і там, куди вкаже лазер і буде верхня межа вашого статі.
4
Заливайте підлогу повільно, інакше ризикуєте вилити занадто багато. Пам'ятайте, що кожен сантиметр бетону краде у вашої кімнати в висоті, скоротіть до мінімуму переміщення по залитій кімнаті, воно явно не піде на користь. При заливанні підставою зробіть горизонтально один одному укладені дошки. Це додасть міцність вашому новому підлозі. І перед заливкою обов'язково кілька раз перевірте, чи збігаються всі мітки і чи правильно обрана висота.