Як прибрати червоний відтінок на волоссі. Як з червоних волосся сделат зелені.

Жінки люблять експериментувати з кольором волосся. Багатьом знайома ситуація, коли червоний їх відтінок, який був придбаний разом з фарбуванням, через пару тижнів починає викликати сильне роздратування. І ви вже думаєте про те, як би скоріше позбудеться цього настирливого відтінку. Прибрати червоний відлив з волосся цілком можливо, якщо знати деякі прийоми і секрети перукарської справи.
Вам знадобиться
  • Засоби для декапірованія, змивки, професійні фарби потрібного вам відтінку, супра, професійна фарба для волосся з фіолетовим відливом, зелений коректор, маска для волосся, бальзам для догляду за волоссям.
Інструкція
1
Якщо у вас світлий відтінок волосся і він, незважаючи на такі маніпуляції, як освітлення або мелірування, все одно відливає червоним, то найкраще волосся просто перефарбувати. Як це правильно зробити і який відтінок барвника підібрати, вам порадить ваш перукар.
2
В тому випадку, якщо ви фарбувалися в темний колір оксидним барвником, червоний відтінок можна прибрати смивкой або призвести процедуру декапірованія. Потім необхідно пофарбувати волосся в потрібний колір.
3
Якщо ви фарбували волосся відтіночним шампунем або бальзамом, то найкраще для видалення червоного кольору підійде супра. Але з СУПРЕМ треба бути дуже обережними. Адже це хімія і вона сильно шкодить волоссю. Після супри краще відразу не перефарбовуватися, а почекати кілька днів. Потім вже можна перефарбовуватися в потрібний вам колір.
4
Також можна спробувати перекрити червонуватий відтінок на темних волоссі фіолетовим кольором. Для цього необхідно підібрати професійну фарбу темного кольору з фіолетовим відливом.
5
Ще один варіант - прибрати червоний відлив зеленим відтінком. Найкраще цю процедуру проводити разом з майстром у перукарні.
Зверніть увагу
Не треба плутати декоративну фарбу для волосся отруйно зеленого кольору з професійним відтіночним коректором.
Корисна порада
Всі перераховані вище процедури шкідливі для волосся. Тому після декапірованія і забарвлення необхідно посилено живити волосся реп'яховою маслом, масками для волосся на його основі, бальзамами.
Велика кількість жінок регулярно освітлюють волосся . І в результаті цієї процедури стають блондинками із зеленуватим кольором волосся. Звідки береться цей болотний відтінок і як від нього позбавиться - ось часті питання, що задаються не натуральні блондинками.
Вам знадобиться
  • Томатний сік, сода, лимонний сік, аспірин, стакан води.
Інструкція
1
Проаналізуйте причину появи зеленого відтінку волосся. Усунувши причину появи зеленого відтінку, вам більше не доведеться займатися його усуненням. Причиною може бути - попередня забарвлення волосся хною або басмою, попадання на волосся зайво хлорованої води (наприклад, при відвідуванні громадських басейнів).
2
Спробуйте прибрати зелений відтінок волосся за допомогою звичайного аспірину. 4 таблетки розчиніть в склянці води і нанесіть розчин на волосся на п'ять хвилин. Потім змийте теплою водою. Це один з найефективніших способів.
3
Другий спосіб - візьміть стакан томатного соку і нанесіть його на волосся на 15 хвилин. Змийте теплою водою.
4
Спосіб третій - вичавіть в стакан 100 мл лимонного соку і долийте воду до краю склянки. Вимийте цим складом волосся , почекайте 10 хвилин і змийте теплою водою.
5
Зелений відтінок можна прибрати і за допомогою харчової соди. 1 столову ложку соди змішайте зі склянкою води і нанесіть на волосся . Змийте теплою водою через 15 хвилин.
6
Якщо всі перераховані способи не допомогли, придбайте оттеночний бальзам і спробуйте за допомогою нього замаскувати зелений відтінок.
Зверніть увагу
Не намагайтеся самостійно стати з брюнетки білявкою. Ви зможете отримати не тільки зелений, але і безліч інших дивних відтінків волосся. Краще зверніться в салон до професіонала.
Корисна порада
Якщо 100 мл лимонного соку не допоможе позбутися від зеленуватого відтінку, треба збільшити концентрацію.