Як провести весняні канікули з дитиною.

Весняні канікули настільки короткі, що батьки не знають, як розподілити час дитину, і в більшості випадків відправляють його до бабусь в село або залишають будинки на весь тиждень.
Інструкція
1
Однак, і за тиждень канікул можна не тільки відпочити, а й провести час з користю. Музеї, театри, виставки, галереї, табори, туристичні поїздки пропонують широкий асортимент спеціально підготовлених програм для дітей дошкільного та шкільного віку.
2
В музеях, присвячених творчості письменників, наприкінці березня проводять тиждень книги для різного віку, де діти можуть не тільки подивитися театралізовану виставу, але й взяти участь в ігровій програмі, розкриваючи свої літературні знання і фізичну форму.
3
Наприклад, в російській столиці в державному музеї Пушкіна і в будинку-музеї Тургенєва проводять півторагодинні спектаклі для дітей 5-12 років. Школярі та дошкільнята не тільки беруть участь в програмах, присвячених казкам дитячих російських письменників, а й дізнаються про їх життя і творчість, про старослов'янської азбуки, вивчають російські народні танці, проводять паралель між знайомими казковими героями і міфологічними персонажами слов'ян.
4
Дитячі бібліотеки і клуби дитячої творчості організовують в канікули для дітей літературне читання, тематичні ігри, дивляться художні фільми. Дані заходи спрямовані на ознайомлення не тільки з різними художніми творами, а й з тематичними святами, наприклад, тема про космос, воду, екологію.
5
Крім того, з дітьми можна відвідати драматичні, музичні або лялькові театри, історичні музеї, виставкові зали та галереї, які до дитячих канікулам готують спеціальну розважальну і пізнавальну програми. Дитина зможе познайомитися з творчістю художників, з восковими фігурами, властивостями каменів і так далі.
6
Духовну та інтелектуальну програми пропонують різні дитячі табори та установи дитячої творчості, де діти не тільки активно відпочивають, а й продовжують у цікавій формі вивчати англійську мову, історію, займатися спортом, брати участь у різних конкурсах і розвивати творчі здібності.
7
Навіть туристичні фірми готують спеціальні путівки для дітей та батьків по Росії та за кордон на час весняних канікул, де дитина познайомитися з історією міста, його історичними пам'ятками, вивчить культурне життя народу.
8
Таким чином, в даний час багато організацій готові до времяпровождению дітей під час канікул, пропонуючи розважальну і пізнавальну анімаційну програму, яка розширює кругозір дитини.