Як усунути неполадки.

Усунути неполадки можна різними способами. Для запобігання помилок потрібна періодична діагностика операційної системи, регулярне оновлення програмного забезпечення, антивірусний захист комп'ютера.
Інструкція
1
Насамперед при появі помилки потрібно використовувати «стандартні» кошти операційної системи, зокрема, перевірку на помилки. Для того щоб її зробити, треба зайти в «мій комп'ютер», потім натиснути правою кнопкою мишки на «властивості» основного диска, де розташована операційна система. Після чого потрібно перейти на вкладку «сервіс» і вибрати пункт - перевірка томи на помилки.
2
Разом з тим стандартним способом профілактики операційної системи є дефрагментація. Вона, крім виправлення, в чому запобігає появі помилок. Зробити дефрагментацію можна так: Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові - Дефрагментація диска. Проводити її бажано раз на півроку.
3
Для усунення неполадок слід регулярно оновлювати програмне забезпечення. Якщо довго временить з цією справою, можуть виникнути конфлікти, що в підсумку може стати причиною несправностей операційної системи. Особливо це стосується операційної системи. Якщо у вас встановлений Windows XP, його потрібно оновити до Service pack 3, оскільки більш ранні версії часто можуть бути причиною неправильної роботи додатків. Також це стосується драйверів, кодеків, флеш плеєра і так далі.
4
Доброю діагностикою для операційної системи буде загальний аналіз. Такий аналіз можна провести за допомогою програми IObit Security 360. Програма шукає все неполадки системи і можливі їх причини (у тому числі неоновлення Windows).
5
У разі якщо дані заходи застосовані, але помилка з'являється все одно, необхідно дізнатися, що це за помилка. Для цього потрібно зайти: Пуск - Панель управління - Адміністрування - Перегляд подій. Дивитися потрібно пункти: додаток, система. Там повинен бути червоний кружок з хрестиком. На ньому потрібно клацнути два рази. Таким чином з'явиться інформація про те, що служить причиною помилки. Виправляти її доведеться за допомогою будь-якої пошукової системи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b-3cZxCXFEg
В найпотрібніший момент, як це зазвичай буває, відбуваються неполадки з технікою. Наприклад, з принтером. Коли необхідно терміново роздрукувати реферат, курсову або який-небудь документ, система виводить помилку. Щоб розібратися, чому в тому чи іншому випадку принтер не працює, розглянемо деякі причини неполадок.
Вам знадобиться
  • Драйвери, дроти, картридж
Інструкція
1
По-перше, якщо Windows виводить вікно з написом "принтер не найден", необхідно перевірити правильність його підключення до комп'ютера. Упевніться, приєднаний чи принтер до мережі і до комп'ютера. В основному це два дроти: один від принтера до мережі, другий від принтера до комп'ютера (частіше через USB).
2
По-друге, якщо все приєднано вірно, потрібно перевірити, чи правильно встановлені драйвери. Може трапитися так, що через перевстановлення системи або через проблеми, пов'язаних з вірусами, програмна установка принтера була збита. Необхідно встановити драйвери з диска, який йде в комплекті з принтером, або завантажити їх з інтернету. Важливо пам'ятати, що для різних принтерів необхідні різні драйвери.
3
По-третє, при неполадку принтера потрібно перевірити і наявність фарби в картриджі. Якщо принтер кольоровий, а закінчилася чорна фарба, він буде друкувати іншими квітами, якщо принтер чорно-білий, виходитимуть порожні сторінки. Деякі картриджі можна заповнювати кілька разів, а деякі одноразові. Для кольорових принтерів доведеться докуповувати картриджі відсутніх квітів.
4
Також обов'язково потрібно перевірити наявність паперу в принтері і неполадки на предмет її "зажовування" принтером. Якщо принтер зам'яв папір, необхідно відрити кришку і акуратно вийняти папір, злегка потягнувши. Тільки не забудьте при цьому вимкнути принтер з мережі). Якщо принтер постійно мне папір, потрібно звернутися до майстра.
5
Принтер може бруднити папір при друку. Для усунення цього потрібно прочистити деталі принтера, дотичні з папером. На більшості моделей принтерів це гумовий вал. Від якості цієї деталі істотно залежить якість друкованих документів. Будь-які нерівності, западини і шорсткості можуть привести до погіршення якості друку.
Зверніть увагу
Використовуйте папір хорошої якості і картриджі підходять до вашої моделі принтера.
Корисна порада
При поломці принтера не розбирайте його самостійно, зверніться до фахівця.