Як видалити чорнило з одягу. Як відчистити чернило з костюма.

Чорнильні плями вважаються одними з найстійкіших, але це не зовсім так. Сучасні чорнило легко піддаються виведенню, хоча деякі і не з першого разу. Все залежить від виду чорнила та їх складу.
Вам знадобиться
  • - ручка для виведення чорнила
  • - кисневий плямовивідник
  • - жавелева вода
Інструкція
1
Якщо ваша дитина забруднив одяг звичайними шкільними чорнилом, то найпростіше видалити їх за допомогою спеціальної ручки для виведення чорнила. Просто поводите білим стрижнем по плямі, чорнило вбереться в ручку, вам залишиться тільки випрати річ в пральній машині звичайним способом.
2
Якщо ж пляма посаджено чорнилом на органічній основі, вас виручить будь плямовивідник, в назві якого ви зможете відшукати слово Oxi. Змочіть пляма, збризніть його плямовивідником, залиште на 15 хвилин для впливу. Якщо нічого не відбувається, потримайте пляма під струменем води і знову нанесіть на нього плямовивідник. Подальша прання допоможе вам завершити роботу по виведенню плями.
3
Якщо пляма не бажає ніяк піддаватися, впоратися з ним допоможе одне майже забуте засіб - жавелева вода. Але застосовувати її можна тільки на білих натуральних тканинах. Перш ніж виводити пляму з кольорової тканини, поекспериментуйте з невеликим її шматочком в непомітному місці.
4
Змочіть пляма жавелевой водою, змочіть пляма, не виходячи за його межі. Дайте засобу час на вплив, ретельно вимийте його з тканини під струменем води. Якщо пляма не вивелося з першого разу, повторіть обробку ще раз. На закінчення виперіть річ в пральній машині.