Як збільшити продажі.

Якщо ви стурбовані недостатнім ростом продажів свого магазину, у вас є прекрасна можливість і підвищити кваліфікацію ваших службовців, і поліпшити торговельні показники. Проведіть спеціалізований тренінг з підвищення продажів. Якщо ви раніше цього не робили, ці кілька порад можуть бути вам корисні.
Інструкція
1
Спочатку вирішите, які саме цілі та завдання буде покликаний вирішити цей тренінг. Якщо ви уважно ставитеся до своїх службовцям, то напевно знаєте їхні помилки і професійні недоліки. Складаючи список цілей і завдань тренінгу, постарайтеся врахувати в ньому всі ваші спостереження, а також було б корисно поцікавитися у своїх співробітників їх думкою щодо необхідних знань.
2
Вирішіть, за якими критеріями ви будете оцінювати результативність тренінгу.
3
Визначте суму бюджету, який ви можете виділити на навчання. Якщо ви в змозі оплатити роботу викладача та проведення тренінгу на виїзді, це буде найкращий варіант. Якщо ж у вас такої можливості немає, зверніться за допомогою до своїх самим професійним і досвідченим співробітникам. Напевно досвідчений менеджер зможе провести тренінг для молодих працівників.
4
Отже, якщо грошові кошти ваші, виберіть тренінгову компанію. Зараз багато установ пропонують освітні послуги. Для початку скористайтеся рекомендацією своїх колег, напевно вони зможуть підказати вам гідну коучинговий компанію.
5
Попрацюйте з запрошеним тренером. Обов'язково повідомте йому свої спостереження й інтереси щодо підвищення рівня ваших співробітників. Поговоріть з ним детально і докладно. Від цієї розмови залежить, наскільки добре тренер зможе виконати поставлені перед ним завдання. Якщо у вашому бізнесі є власна специфіка, загострити на цьому увагу тренера і повідомте всю корисну для нього інформацію.
6
Запитайте у викладача попередній план навчання. Можливо, ви заходите внести в неї свої корективи. Не соромтеся говорити про свої побажання тренеру, адже ви зацікавлені отримати від тренінгу хороший результат.
7
Зворотній зв'язок. Після того як тренінг закінчиться, поговоріть зі своїми співробітниками, дізнайтеся їх думку з приводу ефективності навчання. З'ясуйте, що залишилося «за кадром» проведеного тренінгу, а що виявилося найбільш корисним.
8
Складіть думку про продуктивності навчання. Оцініть, наскільки тренінг допоміг вам вирішити поставлені цілі і завдання. Проведіть аналіз дій ваших співробітників до і після тренінгу.
Зверніть увагу
Для того, щоб ваш персонал були зацікавлений у підвищенні своєї кваліфікації, розробіть систему мотивації.
Корисна порада
Для оцінки ефективності тренінгу визначте кілька головних категорій вашої роботи, саме вони і стануть основними показниками оцінки.