Як зшити домовенка.

За народними повір'ями вважається, що будинок без будинкового - це мертвий будинок, порожній. Домовик або дідусь, як його називали в старовину на Русі, є символом енергетики нашого будинку. Домовичок, зроблений своїми руками, буде служити не тільки іграшкою, але й бути оберегом вашого житла.
Вам знадобиться
  • Невеликий шматочок мішковини, різнокольорові вовняні нитки, ґудзики, кольоровий папір, клей, поролон, синтепон, шматочки тканини для вбрання.
Інструкція
1
З мішковини зшийте невеликий мішечок. Через ставленого отвір виверніть і набийте синтепоном або ватою. Посередині готовий мішечок перетяните ниткою. В результаті у вас повинно вийти тулуб з головою майбутнього домового.
2
Для оформлення волосся і бороди візьміть вовняні нитки бажаного кольору, намотайте їх на долоню. Одержаний моток розріжте і зв'яжіть ниткою такого ж кольору посередині. Заготовте аналогічний примірник для бороди. Для того щоб ваш домовичок вийшов кучерявим, необхідно розпустити якусь непотрібну вовняну річ і бороду з волоссям виготовляти з цих ниток.
3
Далі з поролону зробіть руки, ноги, ніс і вуха будинкового. Усі виготовлені елементи пришийте на свої місця. З невеликого шматочка тканини необхідно скроїти сорочку. Викрійка може бути найрізноманітнішою. Для простоти зі шматочків тканини можна зімітувати одяг, зробивши півколо з тканини, який обов'язково повинен зійтися на животі, а також окремо пришити рукава, зроблені вигляді прямокутників. Для прикраси можна використовувати будь-які елементи декору від бусинок до ґудзиків.
4
Заключним і найважливішим етапом роботи буде вважатися оформлення перед вас домовенка . Від того, які риси обличчя ви йому додасте, залежатиме характер майбутньої іграшки. Для цих цілей можуть підійти всілякі матеріали і техніки виконання. Наприклад, можна вирізати з кольорового паперу і приклеїти або ж вишити за допомогою ниток муліне і так далі.