Як провести цікаво час. цікаво провести час.

Якщо вам випала щаслива можливість провести вихідний день удвох зі своєю коханою людиною, постарайтеся зробити це весело і різноманітно. Отже, ви добре виспалися, поснідали і випили кави. А ось кілька пропозицій про те, як розважити себе в час, що залишився час .
Вам знадобиться
  • - повітряний змій
  • - маленькі сувеніри
  • - знаходяться в межах досяжності розважальні заклади
  • - смачна їжа.
Інструкція
1
Почніть день приємних сюрпризів. Подаруйте один одному невеликі подарунки - милі, приємні серцю. І нехай вони не матимуть особливої цінності або зовсім марними в побутовому використанні - головне, щоб ці сюрпризи підняли вам настрій.
2
Вийдіть на повітря і запустіть повітряного змія. Це дуже весело і насправді не так складно, як може здатися на перший погляд. Прогулянка на свіжому повітрі, що дозволяє побігати, посміятися і відчути себе дітьми додасть вам прекрасну порцію ендорфіну і позитивних емоцій.
3
Після повернення додому приготуйте спільний обід. Нехай він буде простим, продукти можна приготувати заздалегідь, і багато часу це не займе. Зате ви приємно проведете час , і сам процес приготування їжі завжди зближує людей.
4
Ви добре пообідали, годинку поспали і знову активні і сповнені сил. Можливо, недалеко від вашого будинку розташований аквапарк, більярд, боулінг або інший розважальний заклад - сходіть туди разом, поплавайте або пограйте в ігри.
5
Потім повечеряйте в кафе. Приємна обстановка, смачна їжа, цікава бесіда, хороша музика - все це налаштує вас на романтичний лад.
6
Ось ви і прийшли додому. Настав вечір. Розташуйтеся у своїй затишній вітальні, включите хороший фільм, відкрийте пляшку улюбленого вина, дістаньте смачний десерт і розташуйтеся з комфортом на зручному дивані.
7
Коротая час так приємно і неспішно, ви й не помітите, як вечір перетворитися на ніч. Завершіть цей приємний день у себе в спальні.
Зверніть увагу
Краще до такого вихідному дню підготуватися завчасно. Сконструюйте повітряного змія заздалегідь або купіть його в магазині. Або придумайте інші розваги на свіжому повітрі - це може бути хоч ловля метеликів сачком. Головне - щоб вам подобалося.
Корисна порада
Вимикайте свої мобільні телефони хоча б на один день на тиждень.