Як утеплити стіну в цегляному будинку.

Утеплення стін процес дуже важливий. В результаті грамотного утеплення стін значно скорочуються фінансові витрати на опалення. Стіни утеплюють переважно із зовнішнього боку. Для цих цілей широко використовуються плити з мінеральної вати і пінополістиролу.
Вам знадобиться
  • Пенополістіроловиє плити, електроінструмент, кельму, вимірювальний інструмент, цементно-клейова суміш, металеві або пластикові профілю, пластикові розпірні дюбелі.
Інструкція
1
Перед монтажем пенополістиролових плит необхідно провести підготовку оклеиваемой поверхні. Очистіть її від забруднень і зволожите за допомогою обприскувача водою. Аналогічно підготуйте і сам наклеюється матеріал.
2
У пластиковій ємності за допомогою мішалки розведіть цементно-клейову суміш. Ця суміш має відмінну здатністю прилипати до будь-якої поверхні. Саме через цих властивостей фахівці рекомендують її використовувати.
3
Клей наносять на підготовлений лист пінополістиролу за допомогою кельми наступним чином: невелику кількість суміші втирають в поверхню плити у вигляді плям, роблячи між ними з відстань 20-30 см. Потім на кожну пляму накладають невелику кількість клею у вигляді своєрідної « коржі ».
4
Прикладіть до стіни намазаний клеєм лист і простукаєте по всій поверхні плити долонею. За допомогою спеціальних пластикових дюбелів закріпіть плиту на поверхні. На 1м2 плити використовують не менше 6 штук, а з глибиною заглубления роблять не менше 5 см. Після застигання клею (3-5 діб) за допомогою монтажної піни закладіть стики між плитами. Кути, дверні та віконні відкоси зміцните за допомогою кутових металевих або пластикових профілів.
Зверніть увагу
До засихання армуючого шару пінополістирол рекомендується захистити від попадання сонячних променів і опадів.
Корисна порада
Мінусом пінополістиролу є погана паропроникність, тому цей матеріал необхідно захистити від навколишнього середовища штукатуркою або облицювальною цеглою.
Цегла - матеріал довговічний і міцний. Маючи високу міцність, по теплозахисних властивостях він поступається іншим будівельним матеріалам. Щоб відповідати температурному режиму в -30 градусів, товщина стін повинна бути не менше 3 метрів, що, природно, нереально з економічних міркувань. Тому, стіни необхідно утеплювати. Можна зробити зовнішнє або внутрішнє утеплення.
Інструкція
1
Утепливши стіни , ви істотно заощадите на опаленні будинку. Справите профілактику деформації стін, внаслідок змінюються температур. Підвищите звукоізоляцію. Продовжіть довговічність несучих конструкцій.
2
Є три варіанти утеплення - внутрішнє утеплення, зовнішнє і за допомогою штукатурки з полістиролом.
3
Найбільш підходяще - зовнішнє утеплення. Воно повністю виключає отпотевание стін, в умовах мінливого температурного режиму.
4
Найбільш оптимальним варіантом утеплення може служити мінеральна вата. Вона виготовляється в результаті промислової обробки відходів металургії та силікатних копалин. Матеріал є екологічно нешкідливим і відмінно зберігає тепло.
5
Відмінні теплоізоляційні властивості у кам'яної вати - Лайнрок. Цей матеріал дозволяє заощадити до 50% енергії, яка використовується на опалення. При утепленні за допомогою даного матеріалу використовують мінераловатні плити. Закріплювати їх потрібно за допомогою зв'язок із сталі або арматури.
6
Популярність набирає полістирол. Їм утеплюють не тільки стіни , а й підвали, фундамент. Цей матеріал не боїться вологи і успішно застосовується. Єдиний недолік - досить дорогий.
7
Використовуючи як утеплювач мінераловатні плити або пенополістероловие. На стіну будинку, за допомогою спеціальної штукатурно - клейової суміші, наклеюється утеплює матеріал. Поверх нього ще один шар суміші, для захисту. Все армируется щелочестойкой стеклосеткой.Грунтуется і наноситься декоративний шар. Він виконує не тільки естетичні функції, але і защітние.Прі дешевшому варіанті, все шпаклюють білим цементом, а стіну фарбують.
8
Всередині, потрібно утеплювати тільки після зовнішнього утеплення. Спочатку по стіні прокладають гідроізоляцію. Після неї - утеплювач. Утеплювач закривається пароізоляцією і тільки потім, прикручується гіпсокартон.