Як зробити арочний отвір.

Арочні отвори стануть чудовим рішенням для створення атмосфери затишку в домі. Психологами доведено, що округлі форми приємніше людському оку, ніж гострі угли.В даний час є кілька типів арок: арки в стилі модерн, які мають підняту дугу; романтичні арки незвичайних форм; еліпсоїдні і класичні арки, що мають дугу правильного радіусу.
Інструкція
1
Вибравши потрібний вам вид арки, необхідно вирішити, як саме вона буде встановлена. Найскладніший спосіб - перекроювання попереднього дверного отвору. Для установки арки верхню частину дверного отвору вирізають, потім видовбують стіну по заздалегідь приготовленим контурам. Після цього виконується установка отвору за стандартною схемою. Робота ця досить трудомістка та забере у вас багато часу. Установка арки може становити небезпеку для несучих стін, особливо якщо отвір великий. Багато хто не довбають стіну, а просто вставляють в отвір спеціальну конструкцію з дуг і трикутників.
2
Варіант попроще - гипсокартоновиє арка. Для того щоб вмонтувати цю арку, вам знадобляться наступні інструменти: дриль, ножівка, молоток, ніж будівельний, рулетка, шпатель, олівець і аркуш ватману для створення ескізу. Перш ніж взятися перекроювати дверний отвір, потрібно уважно зважити всі "за" і "проти", тому як круглий отвір зробить приміщення набагато менше.
3
Для початку потрібно вставити в отвір направляючий каркас з алюмінію і закріпити його шурупами і дюбелями через кожні 15 см. Шаблон з ватману повинен бути в натуральну величину. Прикріплювати гіпсокартон потрібно до металевого профілю. Кріплення слід проводити за допомогою шурупів. Зробіть надрізи профілю через кожні п'ять сантиметрів, а потім вигніть його арковий заокругленню. Дану конструкцію потрібно кріпити між трикутниками з гіпсокартону. Ображати зайві деталі і вам залишиться тільки попрацювати шкуркою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SouIsjpRIfw