Як перевірити на оригінальність нокиа. imei nokia перевірити.

Існує безліч зарубіжних виробничих фірм, нелегально виробляють стільникові телефони популярних моделей відомих брендів. Якщо ви придбали стільниковий телефон, а його походження викликає сумнів, то за допомогою даної інструкції можна перевірити його на оригінальність .
Інструкція
1
Необхідно визначити IMEI - унікальний ідентифікаційний номер вашого стільникового телефону, що складається з 15 цифр. Він міститься в його мікропрограмі і встановлюється при виробництві на заводі-ізготовітеле.Наберіте на клавіатурі в режимі очікування апарату * # 06 # Номер відобразиться на екрані, наприклад, 351539006764155Куда-небудь перепишіть вашу послідовність цифр.
2
Вимкніть телефон і відкрийте батарейний відсік апарату, вийміть батарейку, знайдіть на корпусі під нею наклейку. Там буде так само зазначений IMEI.
3
Звірте цей номер з тим, який переписали з екрану. Якщо вони збігаються, то, найімовірніше, телефон свіжезваренного. Однак, це не гарантує легітимність його продажу в Росії.
4
Звіртеся так само з номерами на упаковці, якщо вона збереглася, і з номером, вказаним у гарантійному талоні. Вони також повинні збігатися. Фірмові апарати в магазинах Nokia (або офіційні автомобілі) забезпечуються дванадцятимісячної гарантійної блакитний наклейкою на кришці або на коробці.
5
Тепер перевіримо область легальності продажу, то є де повинен продаватися даний апарат. Для цього знадобитися доступ в інтернет, тому встановіть c ним з'єднання. Якщо доступ отримати неможливо, то перейдіть до пункту 9 цієї інструкції.
6
Запустіть браузер, в рядку введення адреси введіть http://numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinrЗатем натисніть Enter. Перед вами з'явиться форма запиту, що складається з єдиного поля для вказівки IMEI під заголовком "Enter IMEI number below".
7
Введіть у це поле ваші 15 цифр і натисніть Enter, або наприкінці поля клікніть лівою кнопкою миші по кнопці "analyse". Буде виведена зведена інформація.
8
Звірте зі своїм телефоном назва моделі в поле "Mobile Equipment Type", а в "Primary Market" буде вказаний регіон продажу. Наприклад, це буде Європа (Europe) для IMEI 351539006764155
9
Звірте IMEI вашого апарату з інформацією від Гарячої Лінії російського представництва компанії Nokia. Для цього зателефонуйте за безкоштовним номером 8 200 700 2222, назвіть оператору 15 цифр. Якщо повідомлять, що повідомлений IMEI не значиться в базі даних, то це не фірмовий продукт Nokia.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JBj8kfVnGNo
Корисна порада
IMEI - International Mobile Equipment Identity (Міжнародний ідентифікатор мобільного устаткування - 15-символьне число, унікальне для кожного котрий використовує його стільникового телефона.Подробнее дивіться http://forum.androidfan.ru/index.php?showtopic=7766
У наш час тотальних китайських підробок, кожен може зіткнутися з не оригінальним виробом, особливо це стосується дорогих телефонів. Як уберегти себе від придбання неякісного товару? Це питання хвилює багатьох, спробуємо розібратися в ньому на прикладі перевірки унікальності телефону nokia.
Вам знадобиться
  • Інструкція до телефону, візуальний огляд, введення кодів.
Інструкція
1
Перш за все, при перевірці оригінальності, зверніть увагу на зовнішній вигляд телефону, візуальний огляд допомагає звірити зразки апарату, представленого на офіційному сайті виробника і того що перед вами. Найчастіше відрізняється дизайн моделі, складання виконана з видимими дефектами, клавіатура містить тільки англійські букви, меню не відкривається в правильному порядку. Хоча підробки також бувають якісними і недоліки візуально виявити не вдається.
2
Уважно розгляньте екран телефону при включенні, на ньому не повинні з'являтися ніякі сторонні рекламні логотипи або заставки оператора связі.Далее, перегляньте інструкцію до телефону, вона повинна бути написана на мовах європейських країн та/або російською мовою.
3
Потім перевірте оригінальність телефону nokia по неповторному IMEI-кодом, який у кожного апарату свій, він записаний в програмному забезпеченні. Набирайте комбінацію * # 06 #, на дисплеї висвітиться IMEI. Необхідно звірити його з записом на коробці телефону, а також з тим, який знаходиться всередині під акумуляторною батареєю. Якщо код не висвічується, значить, він не буде обслуговуватися за гарантійними зобов'язаннями.
4
Тут наводимо інші коди, за допомогою яких можна підтвердити оригінальність телефону, тому що IMEI-код теж навчилися підробляти. Отже, телефон оригінальний, якщо він підтримує наступні коди: - * # 0000 # - дозволяє визначити дату і тип прошивки, а також вказує заводський номер моделі і назва; - * # 92702689 # - інформація про серійний номер, дату виготовлення, чи проводився офіційний ремонт, зазначено кількість дзвінків по не скидати таймеру, для того, щоб відновити роботу телефону після вибору цього меню, потрібно перезапустити телефон. - * # 2820 # - перевірка оригінального Bluetoth адреси для вашого телефону; - * # 7220 # - введення цього коду дозволяє визначити оригінальність моделі, якщо телефон починає перезавантажуватися, значить, він не оригінальний.
5
На корпусі телефону має бути напис nokia і відсутніми будь-які логотипи операторів зв'язку.
Зверніть увагу
Деякі телефони, придбані за кордоном, можуть бути залочений, тоді необхідно знімати локи за допомогою певних кодів.
Корисна порада
Купуйте телефони nokia тільки в авторизованих точках продажу, тоді у вас будуть офіційні гарантії на придбаний телефон.