Як облаштувати маленьку квартиру.

Багато з нас живуть в маленьких квартирах. А адже і таку квартиру можна облаштувати так, щоб вона була затишною, комфортною і навіть просторою. Просто треба чітко організувати простір і проявити дизайнерську винахідливість.
Інструкція
1
Розміри вашої квартири не дозволяють тримати в ній зайві предмети інтер'єру, тому, в першу чергу, позбудьтеся від непотрібних речей.
2
Обставте свою квартиру багатофункціональної меблями. Це можуть бути розкладні столи, дивани-ліжка або крісло-ліжка. Проявляйте фантазію і з уже наявними предметами. Наприклад, відкидні дверцята секретера можна використовувати і як письмовий стіл, і як підставку під телевізор.
3
Замініть звичайні шафи шафами-купе і вбудованими меблями. Швидше за все, у вашій квартирі є маса ніш, поглиблень і виступів. Вбудовані шафи, а також антресолі і стелажні конструкції, допоможуть вам звільнити корисну площу за рахунок раціонального використання планування вашого житлового приміщення.
4
Не змушуйте маленькі кімнати зайвої меблями. Використовуйте стіни. Прибийте ще одну поличку і викиньте вивільнену тумбочку.
5
Далі, постарайтеся візуально збільшити розміри вашої квартири. Для цього вибирайте меблі світлих тонів. Дверцята шаф зробіть дзеркальними. Оклейте стіни світлими шпалерами, краще однотонними, але можна і з дрібним малюнком. Не використовуйте в інтер'єрі квартири контрастні кольори. Різкі контрасти зорово зменшують периметр кімнати.
6
Зверніть увагу на оформлення вікон. Відмовтеся від щільних штор, адже чим більше надходить в кімнату світла, тим вона просторіше здається. Також замініть багатостулкові рами на одностулкові. Це так само допоможе вам візуально збільшити вікно.
7
Тепер про штучне світлі. На стелі повісьте плоский світильник, так як об'ємна люстра буде недоречна. А для моделювання простору використовуйте точкові світильники. Такі світильники допоможуть вам не лише розширити обсяг кімнати, але і поділити її на зони.В Загалом, дерзайте! Пам'ятайте, в ваших силах перетворити навіть дуже маленьку квартирку в затишне й комфортне містечко.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g7VMYrGktN0