Як вивести ресторан з кризи.

Ресторанний бізнес піддається коливанням попиту. Через них, а ще через загальну економічну нестабільність виручка може падати. Також для багатьох ресторанів критичним стає літній сезон, коли місця відпочинку платоспроможною аудиторією переміщуються загород.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, бізнес-план, маркетинговий план
Інструкція
1
Проведіть управлінський, кадровий і виробничий аудит. Щоб знайти найбільш слабка ланка вашого ресторанного бізнесу слід проаналізувати витрати на оренду приміщення, комунальні платежі, податки. Другий етап - скорочення штатного розкладу. Як правило, невеликі зміни посадових інструкцій та графіка виходу на роботу дозволяють вивільнити одну - дві одиниці. Третій - перегляд собівартості страв і аналіз чинного меню.
2
Складіть новий маркетинговий план. Для виведення ресторану з кризи реклама не підійде. Зверніться до такої функції маркетингу, як піар. Він набагато менш витратний, не вимагає спеціальної штатної одиниці, т.к. даний функціонал може бути покладено на менеджера з маркетингу. У новому плані повинні бути відображені всі види комунікацій із засобами масової інформації, які, по суті, є провідниками між рестораном і його потенційними гостями. Коли заклад регулярно створює інформаційні приводи, споживачі бачать, що воно жваво, в ньому постійно щось відбувається, вони починають уважніше придивлятися, і рано чи пізно вирішать вас відвідати.
3
Переробіть свій сайт. Швидше за все, ви йому давно не приділяли часу. Можливо, на ньому висить старе меню і новини річної давності. Все це гальмує роботу з виведення ресторану з кризи, примушуючи споживачів думати, що в самому ресторані також як і на його сайті панує безлад. Передбачте інтерактивні функції. Форма бронювання столика, гостьова книга або невеликий форум будуть на сайті дуже до речі. Продвигайте свій «віртуальний офіс» за допомогою контентной реклами. Активно спілкуйтеся в соціальних мережах і на спеціалізованих ресторанних ресурсах, на яких майбутні гості вибирають місця для проведення дозвілля.
4
Передивіться сервісну політику. Існує ймовірність спаду відвідуваності через невміння персоналу бути гостинним. З офіціантами, барменами і адміністраторами слід провести цикл тренінгів, завдяки яким вони навчаться обслуговувати так, що відвідувачі будуть приходити в ваш заклад знову і знову.
Зверніть увагу
Якщо, приступаючи до антикризовим програмам, не провести повний маркетинговий аудит, можна витратити гроші даремно.
Корисна порада
Щоб вивести ресторан з кризи, необхідно підходити до вирішення проблем комплексно. Не варто забувати про необхідність скорочення витрат.