Як прикрасити стіл на ювілей. Прикрасити ювілейний стіл.

Ювілей - завжди хвилюючий день для винуватця торжества: як провести, кого запросити, але найголовніше - як накрити на стіл так, щоб він виглядав святковим, гарним , щоб за нього було приємно сісти. Для цього потрібно знати декілька простих правил прикраси стіл а.
Інструкція
1
Створіть єдиний стиль в оформленні стіл а. Наприклад, зробіть все в яскравому літньому стилі. Скатертина - з ромашками. Серветки на стіл поставте білі і жовті, декілька невеликих букетиків літніх квітів у келихах (високі квіти тільки загороджують огляд, а акуратні невеликі композиції доповнять теплу атмосферу свята). Для соку або води поставте НЕ звичні всім скляні келихи, а літні красиві різнокольорові стаканчики. А якщо вони ще й будуть з малюнком (квіти або бантики), то ваш стіл буде виглядати ще краще. Якщо день народження восени, а вам дуже подобається цей час року, прикрасьте стіл кленовим листям, та й скатертину можна підібрати у відповідних тонах. Для зимового оформлення ювілею можна, наприклад, по краю келихів зробити напилення з цукру, що нагадує сніг, або просто нанести зображення на келихи.
2
Серветки на стіл е мають велике значення. Звична конусоподібна форма серветок в склянці або трикутники в салфетниц досить традиційні, але ж можна зробити з них симпатичних лебедів або скласти біля приладу для гостей симпатичним конвертиком або квіткою. А може бути, ви повернете їх в сувій і перевьете красивою тонкої стрічкою. Серветки з тканини також можна помістити в келих, а один з кінців залишити зовні - прекрасна квітка кали біля кожного приладу здивує і захопить гостей.
3
Прикраса блюд також є важливою частиною прикраси ювілейного стіл а. Для літнього салату можна по краю салатниці викласти чіпси, що нагадують пелюстки квітки. Можна вирізати красиві квіти з овочів та фруктів, а листочки і стеблинки - з огірка і зелені. Щоб створити легке грайливий настрій, можна поставити грибочки з яйця і помідорів або просто зробити кумедних тварин. А троянди з шинки і помідорів, безсумнівно, запам'ятаються всім гостям.