Як збільшити іконку на робочому столі. Як збільшити значки на робочому столі windows 7.

Кожна з модифікацій ОС Windows має механізм підстроювання розмірів значків на робочому столі. Навіть в операційній системі "Windows 7 Початкова" урізавши до мінімуму можливості зміни зовнішнього вигляду робочого столу, виробники залишили цю опцію.
Інструкція
1
В Windows 7 і Windows Vista послідовність дій вкрай проста. Спочатку клацніть мишкою де-небудь на робочому столі - це потрібно для того, щоб бути впевненим, що система перемкнула свою увагу («перенесла фокус») саме на робочий стіл, а не стежить за програмою, з якою ви працювали перед цим (наприклад, з браузером).
2
А потім натисніть клавішу CTRL і, не відпускаючи її, обертайте коліщатко мишки. З настройками за замовчуванням обертання колеса від себе збільшуватиме розмір іконок на робочому столі, а обертання до себе - зменшувати.
3
Крім цього варіанту є інший - клацніть правою кнопкою миші на вільному від іконок просторі робочого столу. У меню, (його називають «контекстним») наведіть курсор на самий верхній рядок - «Вид». Розкриється підрозділ цього пункту контекстного меню, в якому у вас буде можливість вибрати один з трьох попередньо розмірів іконок (великі, звичайні, дрібні).
4
В Windows XP аналогічна настройка значків робочого столу зажадає набагато більшого числа маніпуляцій. Спочатку клацніть правою кнопкою миші на вільному від значків просторі робочого столу. В контекстному меню виберіть нижній пункт - «Властивості». Цим ви відкриєте вікно властивостей екрана.
5
У вікні властивостей перейдіть на вкладку «Оформлення» і натисніть кнопку «Додатково». В результаті відкриється відповідне вікно з заголовком «Додаткове оформлення».
6
В цьому вікні розкрийте випадає "Елемент" і виберіть у ньому рядок «Значок». Після цього, змінюючи цифри в віконці «Розмір», ви можете змінювати розмір іконок робочого столу. В цьому віконці розміри вказані у точках. Крім того, рядком нижче можна задати тип і розмір шрифту підписів для іконок.
7
Вказавши потрібні розміри, натисніть кнопки «OK» в обох вікнах - «Додаткове оформлення» і «Властивості: Екран».