Як провязать виворітну петлю. Як провязивать лицьові виворітні петлі.

В в'язанні спицями існують різні візерунки і способи в'язки і всі вони складаються з двох базових видів петель - лицьової та зворотньої. Для того щоб навчитися в'язати найрізноманітніші вироби з різними фактурами і візерунками, вам потрібно навчитися в'язати виворітні петлі двома поширеними способами, які використовуються більшістю досвідчених в'язальниць.
Інструкція
1
Розташувавши робочу нитку перед спицею, зніміть кромочную петлю і введіть в неї праву спицю справа наліво за робочою ниткою. Обведіть спицею нитку проти годинникової стрілки і втягніть її в петлю.
2
Перекиньте петлю з лівої спиці на праву. Це найпростіша виворітна петля, яка схожа на лицьову петлю, виконану стандартним поширеним способом.
3
З таких виворітних петель ви можете пов'язати полотно в техніці хусткової в'язки - виконуйте всі ряди виворітними петлями, щоб полотно вийшло об'ємним і м'яким.
4
Також існує і другий спосіб пров'язування виворітних петель - це так званий «бабусин» спосіб. Зніміть кромочную петлю. Робоча нитка повинна бути розташована перед лівою спицею, як і в попередньому способі.
5
Введіть у кромочную петлю праву спицю справа наліво за робочою ниткою, після чого помістіть нитка під кінцем правої спиці і втягніть її в петлю. Нову петлю перекиньте з лівої спиці на праву. Такі виворітні петлі відповідають лицьовим петлям, пов'язаним другим «бабусиним» способом.
6
Поєднуючи лицьові і виворітні петлі, ви можете провязивать еластичну і зручну «гумку», яка є елементом багатьох в'язаних моделей. Для того щоб зв'язати гумку 3х3 з виворітними петлями, наберіть на спиці 29 петель, а потім починайте в'язати перший ряд - зв'яжіть 3 лицьових «бабусиних» петлі, потім 3 виворітних петлі.
7
Чергуйте лицьові і виворітні петлі по три в ряду, а переходячи до наступного ряду, орієнтуйтеся на попередній, щоб лицьові петлі розташовувалися над лицьовими попереднього ряду, а виворітні - над виворітними.