Як перевірити, чи працює звукова карта.

Якщо на вашому комп'ютері не програвав музика, проблема може бути в колонках, навушниках або у відсутності кодеків. А можуть бути неполадки і в роботі звукової карти. Як перевірити, чи працює звукова карта? Це просто.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - миша
  • - справні колонки або навушники
  • - звуковий файл з розширенням wav
  • - звуковий файл з розширенням mid
Інструкція
1
Для початку перевірте наявність звукової карти в списку пристроїв. Для цього правою кнопкою миші натисніть на "Мій комп'ютер", увійдіть в "Властивості". У вкладці "Обладнання" виберіть "Диспетчер пристроїв". В розділі "Звукові, відео та ігрові пристрої" знайдіть звукову карту. Натисніть на неї правою кнопкою миші, виберіть "Властивості". У вкладці "Загальне" в вікні "Стан пристрою" повинно бути написано "Пристрій працює нормально".
2
Запустіть будь-який звуковий файл з розширенням wav, прослухайте його. Запустіть саме його, бо на файли інших типів можуть не стояти кодеки, і wav-файл можна запустити без програм сторонніх виробників. Перевірте, чи достатня гучність встановлена.
3
Запустіть будь-який файл з розширенням mid.
4
Якщо запущені вами файли програються, значить, звукова карта працює нормально.
Корисна порада
Тестируйте роботу звукової карти тільки з завідомо справними колонками або навушниками. Тільки так ви зможете отримати достовірну інформацію про роботу звукової карти.