Як зробити паперового голуба.

Паперових голубів в дитячі роки робили багато дітей, і хлопчики і дівчатка. Модель іграшкового голуба підкуповує дітей своєю простотою, витонченістю і можливістю запустити іграшку в політ. Щоб виготовити голуба , вам не потрібні ніякі специфічні матеріали - досить мати простий аркуш паперу. Голуб складається без клею, ножиць та інших пристосувань. Для того щоб голуб краще літав, потрібно вміти правильно його складати.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і зігніть правий верхній кут до зіткнення з боковим краєм паперу. Ножицями або пальцем пропрасуйте лінію згину, щоб вона була чіткою.
2
Розгорніть зігнутий кут і точно таким же чином зігніть другий верхній кут аркуша паперу. Візьміть аркуш за бічні краї і акуратно складіть їх один назустріч одному. Отриману фігуру потім розгладьте. У верхній частині заготовки утворюється новий кут.
3
Загніть до нього по черзі обидва верхніх кута, які ви загинали в попередніх кроках, щоб отримати квадрат. Лівий і правий кути квадрата зігніть вгору, поєднавши їх з центральною лінією. Розігніть кути, після чого зігніть їх в протилежну сторону - вниз, знову поєднуючи їх з центральною лінією.
4
Пропрасуйте згини. Зігніть обидва кута посередині, щоб два куточка стирчали вгору. Під отриманими «ріжками» перегніть лист, щоб фігурка придбала обриси дзьоба. Ваш голуб практично готовий - прогните його по лінії дзьоба, надавши форму човники.
5
Спробуйте запустити голуба в повітря - він повинен летіти. Проте якість польоту голуба покращиться, якщо ви додасте йому хвіст. Посеред крил голуба намітьте лінію і зігніть по ній крила. Потім відірвіть смужку, яка утворилася після складання.
6
Зробіть хвіст з отриманої смужки, загнув на одному з її кінців кути назустріч один одному. Смужку зігніть уздовж. Розпряміть голуба і вставте смужку гострим кінцем в фігурку. Зігніть голуба в підсумкове становище і знову запустіть його в повітря.