Як зв'язати гачком шорти. пов'язати шорти гачком.

Легкі літні шорти , пов'язані гачком, вигідно підкреслять струнку жіночу фігуру, привернуть до вас увагу і стануть оригінальним предметом вашого гардеробу, зайнявши в ньому гідне місце на тепле пору року. В'язати такі шорти найкраще з еластичного трикотажу - так вони будуть менше розтягуватися в процесі носіння. Шорти в'яжуться гачком єдиним полотном.
Інструкція
1
Наберіть 192 повітряних петлі і пров'яжіть ряд стовпчиків з накидом, орієнтуючи лінію в'язання вниз від лінії талії. Відзначте контрастною ниткою чотирнадцятий стовпчик першого ряду для майбутніх додатків. Також відзначте тридцятий стовпчик, який перебуватиме на боці, і він стане для вас орієнтиром у в'язанні ажурного візерунка, схему якого ви можете попередньо знайти в інтернеті.
2
Від бокового стовпчика знову відзначте тридцятий за рахунком стовпчик для додатків, після чого відзначте двадцять перше стовпчик - на ньому ви теж пров'яжете мереживний узор. Орієнтуючись на зроблені позначки, виконайте поповнення в кожному другому ряду над зазначеними петлями.
3
Для початку додавайте петлі вісім разів по одному стовпчику, а на спинці шорт - десять раз по одному стовпчику. В центрі спинки поруч з двома центральними стовпчиками додайте 16 разів по одному стовпчику на висоті 10 см.
4
Пров'яжіть в два центральних стовпчика по чотири простих стовпчика в кожному ряду. Зробіть такі додавання тричі, після чого зв'яжіть ажурний узор за схемою. В'яжіть узор до кінця ряду.
5
На передній частині шорт на висоті 16 см в кожному другому ряду додайте чотири рази по одному стовпчику, а потім розділіть в'язане полотно на спинку і перед. Продовжуйте в'язати шорти мереживним візерунком роздільно, вив'язуючи дев'ять рядів.
6
З'єднайте всі деталі і зв'яжіть планку шириною в 44 стовпчика без накиду і висотою в 21 ряд - цю планку ви використовуєте для застібки. В одинадцятому ряду лівого боку пров'яжіть дві петлі для гудзиків з п'яти повітряних петель.
7
Для того щоб в шорти можна було вставити пояс, зв'яжіть п'ять штрипок по 8 стовпчиків без накиду і довжиною по 3,5 см. Розподіліть штрипки по талії, розташовуючи їх симетрично. Нижні краї шорт обв'яжіть стовпчиками без накиду контрастною пряжею.
Зверніть увагу
Особливу увагу привертають в'язані шорти. А саме ті, які пов'язані гачком. Ці ажурні малюнки нікого не залишають байдужими. І дуже часто можна зустріти такі шортики і в прохолодну пору року. В'язані шорти гачком дуже красиві на пляжі або набережній зоні, але вони вельми відкриті і прозорі.
Корисна порада
Костюм пов'язаний з 100% бавовни. Легкий топ прикрашений в'язаними квітами, а шортики ажурною облямівкою. У такому вбранні вашої модниці буде не жарко і зручно. Для в'язання костюма Вам потрібно: пряжа Сосо (100% бавовна, 240 м/50 г) -60 г білого, 50 г рожевого, залишки зеленого кольорів, гачок №2.