Як зв'язати шкарпетки на машині.

Все рукодільниці знають, скільки затишку і комфорту приносять людині в'язані шкарпетки . Однак не у всіх є час на в'язку шкарпеток - для багатьох в'язальниць цей процес складний, трудомісткий і віднімає масу вільного часу. Виходом з цієї ситуації стане в'язальний машина - за допомогою в'язальної машини ви зможете швидко зв'язати шкарпетки з щільного і якісного трикотажного полотна.
Інструкція
1
Вам буде потрібно двухфонтурная в'язальний машина. Виміряйте довжину ноги і визначте щільність в'язання залежно від типу обраної пряжі. Розрахуйте кількість петель для шкарпеток потрібного розміру.
2
Зарядите пряжу в вязальную машину згідно інструкції і наберіть петлі для в'язання простої гумки 1х1 або 2х2. На шістдесяти голках зв'яжіть гумкою сорок рядів. Перекиньте три петлі з передньої фонтури машини на задню, а потім передню фонтури опустіть вниз, надавши їй неробочий стан.
3
Каретку для задньої фонтури встановіть на потрібне місце і пров'яжіть тридцять рядів кулірної гладдю, підвішуючи вантажі і змінюючи їх розташування.
4
Для пров'язування п'яти носка розділіть петлі на дві частини і одну половину голок переведіть в положення D. Голки, розташовані з боку каретки, залиште в положенні B. Пров'язуйте п'яту з голок в положенні B.
5
Каретку переведіть в режим часткового в'язання та зв'яжіть перший ряд п'яти, направляючи каретку справа наліво. Коли ви будете в'язати другий носок, направляйте каретку дзеркально зліва направо. Робоча нитка в'язання повинна лягти поверх висунутих голок.
6
Після кожного Провязав ряду п'яти пропустіть нитку під крайню голку і витягніть її наверх між першою і другою голкою, щоб уникнути появи дірок і дефектів у в'язанні. Для в'язання п'яти скорочуйте кількість робочих голок по краях.
7
Розділіть кількість робочих голок для пров'язування п'яти на три. Середню частину голок залиште в положенні B, а першу і третю частину поступово рухайте в положення D. Висувайте ті голки, які перебувають з протилежних сторін каретки.
8
Пропустіть нитку під крайньою праворуч висунутої голкою і висувайте наступну голку з протилежного боку каретки. Пров'яжіть полотно і повторюйте вищеописане дію, поки все голки першого і третього ділянки не опиняться в положенні D.
9
Коли половина п'яти буде готова, поверніть всі висунуті голки назад, і починайте засовувати голки з іншого боку каретки в положення С, формуючи решту п'яти. Повністю провязав п'яту, поверніть важіль каретки з режиму часткового в'язання в звичайний режим, і потім поверніть в в'язання відокремлені вище 30 петель.
10
Пров'яжіть 60 петель і зв'яжіть кулірної гладдю близько 50 рядів. Закінчите в'язання пров'язуванням миска, використовуючи ту ж техніку половини голок, що і при в'язанні п'яти. Знявши носок з голок, з'єднайте трикотажним швом єдиний шов. За таким же принципом зв'яжіть другий носок.