Як не погладшати любителям коктейлів.

Багато людей обожнюють коктейлі, але ці напої часто дуже калорійні і можуть спровокувати збільшення ваги. Є вихід краще у вигляді менш калорійних коктейлів. Читайте, і дізнаєтеся, як продовжувати насолоджуватися улюбленими напоями і не повніти (або, принаймні, зменшити шкоду фігурі).

1. Потрібно дізнатися, в яких напоях міститься багато калорій/жирів/цукру, а також в яких їх міститься менше. Тропічні, крижані коктейлі або ті, в яких міститься содова, в основному характерні високим вмістом цукру і калорій. Тому як би ви не любили ром з колою, віскі з колою або Пинаколада, їх викреслюємо зі списку.

2. Прозорі алкогольні напої завжди краще, ніж непрозорі. Наприклад, чарка Бейліса дорівнює 170 калоріях. Чарка класичної горілки - 125 калорій, або навіть менше, якщо це полегшений варіант горілки. Важливо рахувати кожну дрібницю, коли маєте справу з міцними напоями.

3. Шукайте варіанти коктейлів, в яких можна використовувати дієтичний безалкогольний компонент без цукру замість соку, або дієтичну колу замість звичайної. Ром з дієтичною колою за класичним рецептом містить близько 100 калорій. Ром з класичною колою містить приблизно 200 калорій. Це набагато гірше, адже в ромі із звичайною колою до того ж більше цукру і вуглеводів.

4. Деякі найкращі низькокалорійні коктейлі дуже відомі, наприклад, мохіто, «Космополітен» (якщо використовувати безалкогольний інгредієнт без цукру замість соку) і т.д. Віддавайте перевагу таким напоям.

5. Пам'ятайте, що калорійність і небезпека коктейлів для фігури може мати різні причини. У соку теж містяться калорії і майже завжди - цукор. Те ж саме з содовою. Крім самих калорій, є вуглеводи і цукор, які теж приводять до повноти. Намагайтеся уникати коктейлів, в яких містяться ці компоненти.

6. Випивайте по склянці води щоразу після одного або двох коктейлів. Так ваші нирки і печінку будуть добре функціонувати, ваш організм буде краще виводити жири, надлишкову глюкозу і калорії. Крім того, завдяки воді ви будете більш тверезі, не відчуватимете апетит, і ваш метаболізм буде працювати як годинник.

7. Ось і всі секрети. Уважно вибираючи коктейлі і випиваючи багато води, ви зможете зменшити негативні наслідки збільшення ваги через вживання алкоголю. А якщо ви - активна людина, яка знає міру відносно випивки, цих рад може виявитися достатньо, щоб взагалі припинити набирати вагу. Так що розважайтеся, випивайте з розумом і знайте міру.